Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Valiente
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Valiente

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés15Lefedett pályára lépés
Játékperc78152,1 perc/meccs
Gól + gólpassz30,35 / 90 perc
Átlagértékelés6,9511 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC DallasMajor League Soccer · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex65,7/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
15 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
2
Gól / 90
0,12
Gólpassz / 90
0,23
Lövés
9
Kaput talál
1
Lövés pontossága
11,10 %
Gólkonverzió
11,10 %

Passz és kreativitás

Passz
291
Passzpontosság
25,90 %
Kulcspassz
19
Kulcspassz / 90
2,19
Sikeres csel
6
Cselezési siker
35,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
17
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
2,65
Megnyert párharc
24
Párharcsiker
41,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
781 perc
Átlagértékelés
6,95
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 09. 13.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026FC Dallas · Középpályás
65,7index / 100
Meccs14 Kezdő14 Perc781 Gól1 Gólpassz2 G+GP / 900,35 Értékelés6,95 Passzpontosság25,90 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
Leagues Cup2026FC Dallas · Támadó
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,54Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz32Passzpontosság29 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
FC Dallas–Columbus Crew

KezdőM · 24 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,27Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz11Passzpontosság9 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,72Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz27Passzpontosság21 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Houston Dynamo–FC Dallas

KezdőM · 29 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,98Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz9Passzpontosság7 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,95Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz24Passzpontosság21 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Charlotte–FC Dallas

KezdőM · 84 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz23Passzpontosság20 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
FC Dallas–Los Angeles FC

KezdőM · 81 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz35Passzpontosság31 %Párharc / megnyert9 / 1Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
FC Dallas–Austin

KezdőF · 80 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,90Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz24Passzpontosság20 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz32Passzpontosság29 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz48Passzpontosság39 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,11Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz26Passzpontosság21 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
St. Louis City–FC Dallas

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–4
Real Salt Lake–FC Dallas

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Austin–FC Dallas

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Toluca–FC Dallas

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap178 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap365 perc6 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap781 perc15 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 0,74
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55281000,006,492,243,52
Utolsó 1010706120,387,042,292,29
Utolsó 2015781120,356,952,192,65
Hazai7 meccs
489perc1gól1gólpassz7,12értékelés
Idegenbeli8 meccs
292perc0gól1gólpassz6,66értékelés
Kezdőként15 meccs
781perc1gól2gólpassz6,95értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,72026. 09. 10.
  2. 8,22026. 09. 13.
  3. 7,92026. 09. 20.
  4. 7,72026. 09. 27.
  5. 6,42026. 10. 11.
  6. 7,02026. 10. 15.
  7. 6,02026. 10. 18.
  8. 6,72026. 10. 25.
  9. 6,32026. 10. 29.
  10. 6,52026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 178 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
178 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
365 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
260,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.10.90′
  2. K09.13.90′
  3. K09.20.80′
  4. K09.27.81′
  5. K10.11.84′
  6. K10.15.74′
  7. K10.18.29′
  8. K10.25.65′
  9. K10.29.24′
  10. K10.31.89′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
281perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,49értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
706perc1gól2gólpassz0,38G+GP / 907,04értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc281
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,49

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc87/2620,13
Gólpassz / 90 perc61/2620,26
Átlagértékelés55/2626,86

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.