Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonPlzenCzech Liga · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex37,8/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
91,70 %
Nem lépett pályára
3 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,37
Gólpassz / 90
0
Lövés
17
Kaput talál
4
Lövés pontossága
23,50 %
Gólkonverzió
11,80 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
98
Passzpontosság
11 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
0,74
Sikeres csel
7
Cselezési siker
43,80 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
5
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
1,30
Megnyert párharc
28
Párharcsiker
38,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
9
!
Fegyelem
Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,56
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
484 perc
Átlagértékelés
6,67
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés7,642026. 10. 18.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap114 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés30 nap323 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés90 nap484 perc12 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 2,86
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
323
2
0
0,56
6,81
1,11
1,11
Utolsó 10
10
439
2
0
0,41
5,23
0,82
1,23
Utolsó 20
12
484
2
0
0,37
5,34
0,74
1,30
Hazai6 meccs
212perc1gól0gólpassz4,92értékelés
Idegenbeli6 meccs
272perc1gól0gólpassz5,61értékelés
Kezdőként11 meccs
439perc2gól0gólpassz5,26értékelés
Csereként1 meccs
45perc–gól0gólpassz6,00értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
0,02026. 09. 05.
6,02026. 09. 09.
0,02026. 09. 17.
7,02026. 09. 20.
–2026. 10. 10.
6,32026. 10. 15.
7,62026. 10. 18.
7,62026. 10. 22.
5,82026. 10. 25.
6,82026. 11. 01.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 191 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,9 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között6,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc323Gól2Gólpassz0Átlagértékelés6,81
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc17/400,30
Gólpassz / 90 perc30/400,00
Átlagértékelés36/405,53
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.