Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Octavian Popescu
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Octavian Popescu

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc19232,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,464 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLevadiakosSuper League 1 · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex36,8/10090% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
83,30 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
2
Lövés pontossága
100 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
56
Passzpontosság
10,50 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
1,41
Sikeres csel
5
Cselezési siker
38,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
2,34
Megnyert párharc
16
Párharcsiker
45,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,47

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
192 perc
Átlagértékelés
6,46
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,602026. 10. 11.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Super League 12026Levadiakos · Középpályás
36,8index / 100
Meccs5 Kezdő4 Perc192 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,46 Passzpontosság10,50 %
90% adatlefedettségStabil forma
Liga I2026FCSB · Támadó
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Hazai3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz19Passzpontosság14 %Párharc / megnyert14 / 4Csel / sikeres5 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz17Passzpontosság13 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres4 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Levadiakos–Volos NFC

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
Iraklis 1908–Levadiakos

Csereként beálltM · 15 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz11Passzpontosság6 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,52Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz9Passzpontosság4 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
CFR 1907 Cluj–FCSB

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
FCSB–FC Botosani

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap77 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap156 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap192 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott4 értékelt meccs · szórás: 0,13
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55192000,006,461,412,34
Utolsó 106192000,006,461,412,34
Utolsó 206192000,006,461,412,34
Hazai3 meccs
113perc0gól0gólpassz6,51értékelés
Idegenbeli3 meccs
79perc0gól0gólpassz6,42értékelés
Kezdőként5 meccs
177perc0gól0gólpassz6,42értékelés
Csereként1 meccs
15perc–gól0gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 23.
  2. 6,52026. 09. 20.
  3. 6,62026. 10. 11.
  4. –2026. 10. 17.
  5. 6,22026. 10. 24.
  6. 6,52026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 141 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
77 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
141 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
156 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,47 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
6 folyamatos pályára lépés
  1. N08.17.–
  2. K08.23.–
  3. K09.20.36′
  4. C10.11.15′
  5. K10.17.–
  6. K10.24.64′
  7. K11.01.77′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
192perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,46értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
192perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,46értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc192
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,46

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.