Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Ndoye
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Ndoye

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc11716,7 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,304 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonVitória SCPrimeira Liga · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex23,5/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
5
Kaput talál
2
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
17
Passzpontosság
2,50 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
2
Cselezési siker
40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
1,54
Megnyert párharc
19
Párharcsiker
50 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
1
Lap / 90
0,77

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
117 perc
Átlagértékelés
6,30
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,572026. 11. 02.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primeira Liga2026Vitória SC · Támadó
23,5index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc117 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,30 Passzpontosság2,50 %
94% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Idegenbeli0–0
GIL Vicente–Vitória SC

KezdőF · 15 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,57Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Vitória SC–Maritimo

KezdőF · 12 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság4 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,89Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz2Passzpontosság1 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 1 piros
Hazai0–0
Vitória SC–Casa Pia

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
SC Braga–Vitória SC

KezdőF · 77 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz7Passzpontosság2 %Párharc / megnyert25 / 11Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Vitória SC–Nacional

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–2
Sporting CP–Vitória SC

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap15 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap27 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap117 perc7 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott4 értékelt meccs · szórás: 0,26
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55117000,006,300,001,54
Utolsó 107117000,006,300,001,54
Utolsó 207117000,006,300,001,54
Hazai3 meccs
12perc0gól0gólpassz6,45értékelés
Idegenbeli4 meccs
105perc0gól0gólpassz6,25értékelés
Kezdőként7 meccs
117perc0gól0gólpassz6,30értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 14.
  2. –2026. 08. 23.
  3. 6,32026. 08. 31.
  4. –2026. 09. 06.
  5. 5,92026. 09. 12.
  6. 6,52026. 10. 23.
  7. 6,62026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 27 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
15 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
27 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
27 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,77 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K08.14.–
  2. K08.23.–
  3. K08.31.77′
  4. K09.06.–
  5. K09.12.13′
  6. K10.23.12′
  7. K11.02.15′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
117perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,30értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
117perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,30értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc117
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,30

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc40/490,00
Gólpassz / 90 perc29/490,00
Átlagértékelés41/496,30

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.