Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. N'Guessan
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. N'Guessan

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc30060,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,714 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSlavia PrahaBajnokok Ligája · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex46,1/10086% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
4 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
1
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
182
Passzpontosság
48,40 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,90
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
11
Védőakció / 90
5,40
Megnyert párharc
15
Párharcsiker
48,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
300 perc
Átlagértékelés
6,71
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,822026. 10. 24.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Bajnokok Ligája2026Slavia Praha · Védő
46,1index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc210 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,67 Passzpontosság42,30 %
86% adatlefedettségStabil forma
Czech Liga2026Slavia Praha · Védő
42,3index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,82 Passzpontosság59 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai1–2
Slavia Praha–Arsenal

KezdőD · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,75Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz19Passzpontosság18 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–5
FK Jablonec–Slavia Praha

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,82Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz67Passzpontosság59 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Fenerbahçe–Slavia Praha

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,56Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz57Passzpontosság56 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Slavia Praha–Hradec Králové

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
Sabah FA–Slavia Praha

KezdőD · 75 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz39Passzpontosság34 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Zlin–Slavia Praha

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Sparta Praha–Slavia Praha

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Slavia Praha–Bohemians 1905

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap45 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap300 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap300 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott4 értékelt meccs · szórás: 0,10
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55300000,006,710,905,40
Utolsó 105300000,006,710,905,40
Utolsó 205300000,006,710,905,40
Hazai2 meccs
135perc0gól0gólpassz6,79értékelés
Idegenbeli3 meccs
165perc0gól0gólpassz6,63értékelés
Kezdőként5 meccs
300perc0gól0gólpassz6,71értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. 6,72026. 10. 13.
  2. 6,62026. 10. 20.
  3. 6,82026. 10. 24.
  4. –2026. 10. 31.
  5. 6,82026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 135 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,3 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,3 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
45 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
135 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
300 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
4 folyamatos pályára lépés
  1. N08.22.–
  2. N08.30.–
  3. N10.09.–
  4. K10.13.75′
  5. N10.17.–
  6. K10.20.90′
  7. K10.24.90′
  8. K10.31.–
  9. K11.04.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
300perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,71értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
300perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,71értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc225
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,71

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc145/1840,00
Gólpassz / 90 perc145/1840,00
Átlagértékelés53/1846,67

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.