Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Tamble Monteiro
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Tamble Monteiro

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc26733,4 perc/meccs
Gól + gólpassz20,67 / 90 perc
Átlagértékelés6,606 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGuinea-BissauAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztTámadóF
Teljesítményindex50,4/10084% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
87,50 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,34
Gólpassz / 90
0,34
Lövés
3
Kaput talál
1
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
33,30 %

Passz és kreativitás

Passz
56
Passzpontosság
11,70 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,34
Sikeres csel
3
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
1,35
Megnyert párharc
21
Párharcsiker
41,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
11
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
267 perc
Átlagértékelés
6,60
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 08. 22.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Africa Cup of Nations - Qualification2027Guinea-Bissau · Támadó
50,4index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc11 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 908,18 Értékelés6,65 Passzpontosság6 %
84% adatlefedettségStabil forma
Primeira Liga2026Rio Ave · Támadó
35,8index / 100
Meccs6 Kezdő5 Perc256 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,35 Értékelés6,59 Passzpontosság12,40 %
92% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli2–1
Academico Viseu–Rio Ave

KezdőF · 9 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,13Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert5 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–4
Rio Ave–Famalicao

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Rio Ave–Nacional

Csereként beálltF · 12 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz2Passzpontosság1 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Guinea-Bissau–Nigeria

KezdőF · 11 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,65Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz6Passzpontosság6 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Tanzania–Guinea-Bissau

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Alverca–Rio Ave

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–0
Santa Clara–Rio Ave

KezdőF · 64 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz12Passzpontosság11 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–4
Rio Ave–Sporting CP

KezdőF · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz16Passzpontosság16 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Estoril–Rio Ave

KezdőF · 81 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz19Passzpontosság12 %Párharc / megnyert20 / 9Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Rio Ave–FC Porto

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap9 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap21 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap267 perc8 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 2,33
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5596010,945,220,940,94
Utolsó 108267110,675,650,341,35
Utolsó 208267110,675,650,341,35
Hazai4 meccs
113perc0gól1gólpassz6,55értékelés
Idegenbeli4 meccs
154perc1gól0gólpassz4,98értékelés
Kezdőként7 meccs
255perc1gól1gólpassz5,48értékelés
Csereként1 meccs
12perc–gól0gólpassz6,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 15.
  2. 7,22026. 08. 22.
  3. 6,32026. 08. 28.
  4. 6,62026. 09. 06.
  5. 0,02026. 09. 25.
  6. 6,72026. 09. 29.
  7. 6,72026. 10. 11.
  8. 6,12026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-01.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 9 perc 14 nap alatt · legutóbb 21,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között21,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
9 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
9 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
21 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
133,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K08.15.–
  2. K08.22.81′
  3. K08.28.90′
  4. K09.06.64′
  5. N09.19.–
  6. K09.25.0′
  7. K09.29.11′
  8. C10.11.12′
  9. N10.25.–
  10. K11.01.9′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
96perc0gól1gólpassz0,94G+GP / 905,22értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
267perc1gól1gólpassz0,67G+GP / 905,65értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc32
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés4,87

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc22/500,35
Gólpassz / 90 perc30/500,00
Átlagértékelés31/506,59

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.