Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Romeo Lavia
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Romeo Lavia

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés14Lefedett pályára lépés
Játékperc47533,9 perc/meccs
Gól + gólpassz20,38 / 90 perc
Átlagértékelés6,759 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBelgiumNemzetek Ligája · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex49,1/10088% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
92,90 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,19
Gólpassz / 90
0,19
Lövés
1
Kaput talál
1
Lövés pontossága
100 %
Gólkonverzió
100 %

Passz és kreativitás

Passz
232
Passzpontosság
29,70 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,38
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
16
Labdaszerzés
10
Védőakció / 90
4,93
Megnyert párharc
33
Párharcsiker
61,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
13
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,57

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
475 perc
Átlagértékelés
6,75
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,302026. 08. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Nemzetek Ligája2026Belgium · Középpályás
49,1index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc217 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,41 Értékelés6,73 Passzpontosság31,60 %
88% adatlefedettségStabil forma
Premier League2026Chelsea · Középpályás
49,4index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc146 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,62 Értékelés6,89 Passzpontosság19,80 %
96% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Chelsea · Középpályás
32,8index / 100
Meccs2 Kezdő1 Perc112 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,58 Passzpontosság33,60 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Hazai2–0
Chelsea–Manchester United

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Liverpool–Chelsea

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz43Passzpontosság39 %Párharc / megnyert13 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Chelsea–Tottenham

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Everton–Chelsea

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai5–1
Chelsea–Bournemouth

KezdőM · 18 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,47Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert4 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
France–Belgium

KezdőM · 87 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,04Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz44Passzpontosság39 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Belgium–Türkiye

KezdőM · 29 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz15Passzpontosság14 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Belgium–France

KezdőM · 85 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,74Kulcspassz1Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz37Passzpontosság37 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Italy–Belgium

KezdőM · 16 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,63Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz17Passzpontosság16 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Brentford–Chelsea

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Chelsea–Hull City

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Arsenal–Chelsea

KezdőM · 60 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz27Passzpontosság24 %Párharc / megnyert5 / 5Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–3
Chelsea–Brighton

KezdőM · 68 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz18Passzpontosság17 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Chelsea–Luton

Csereként beálltM · 22 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz27Passzpontosság25 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Fulham–Chelsea

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap224 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap475 perc14 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 2,88
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55195010,464,990,466,00
Utolsó 1010325010,284,980,555,82
Utolsó 2014475110,385,520,384,93
Hazai8 meccs
222perc1gól0gólpassz5,62értékelés
Idegenbeli6 meccs
253perc0gól1gólpassz5,40értékelés
Kezdőként13 meccs
453perc1gól1gólpassz5,40értékelés
Csereként1 meccs
22perc–gól0gólpassz6,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 12.
  2. 0,02026. 09. 18.
  3. 6,62026. 09. 25.
  4. 6,72026. 09. 28.
  5. 6,52026. 10. 02.
  6. 7,02026. 10. 05.
  7. 6,52026. 10. 10.
  8. 0,02026. 10. 24.
  9. 6,52026. 10. 28.
  10. –2026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,7 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,7 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
108 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
237,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,57 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. K09.18.0′
  2. K09.25.16′
  3. K09.28.85′
  4. K10.02.29′
  5. K10.05.87′
  6. K10.10.18′
  7. N10.17.–
  8. K10.24.0′
  9. K10.28.90′
  10. K10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
195perc0gól1gólpassz0,46G+GP / 904,99értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
325perc0gól1gólpassz0,28G+GP / 904,98értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc108
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,31

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc5/1440,62
Gólpassz / 90 perc120/1440,00
Átlagértékelés142/1444,13

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.