Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Joe Gomez
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Joe Gomez

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc13619,4 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés5,973 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLiverpoolLeague Cup · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex17,7/10082% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
85,70 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
67
Passzpontosság
22,60 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,66
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
5,29
Megnyert párharc
12
Párharcsiker
54,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
136 perc
Átlagértékelés
5,97
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,122026. 10. 14.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
League Cup2026Liverpool · Védő
17,7index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés5,71 Passzpontosság29 %
82% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Liverpool · Védő
34,7index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc44 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,10 Passzpontosság13,50 %
86% adatlefedettségStabil forma
Premier League2026Liverpool · Védő
5,0index / 100
Meccs3 Kezdő2 Perc2 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés– Passzpontosság2 %
71% adatlefedettségStabil forma
Premier League2025Liverpool · Védő
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli3–2
Fenerbahçe–Liverpool

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Liverpool–Arsenal

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Liverpool–Chelsea

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,71Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz41Passzpontosság29 %Párharc / megnyert15 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Liverpool–Brighton

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–3
Liverpool–Villarreal

KezdőD · 16 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,08Kulcspassz0Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Brentford–Liverpool

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–6
Lask Linz–Liverpool

KezdőD · 28 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,12Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz17Passzpontosság17 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Liverpool–Manchester City

Csereként beálltD · 2 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Bournemouth–Liverpool

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Liverpool–Brentford

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap136 perc6 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap136 perc7 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó5 értékelt meccs · szórás: 2,93
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55134000,004,480,675,37
Utolsó 107136000,003,580,665,29
Utolsó 207136000,003,580,665,29
Hazai4 meccs
108perc0gól0gólpassz3,93értékelés
Idegenbeli3 meccs
28perc0gól0gólpassz3,06értékelés
Kezdőként6 meccs
134perc0gól0gólpassz3,58értékelés
Csereként1 meccs
2perc–gól0gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 09. 20.
  2. –2026. 10. 11.
  3. 6,12026. 10. 14.
  4. 6,12026. 10. 20.
  5. 5,72026. 10. 28.
  6. 0,02026. 11. 01.
  7. –2026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
0 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
90 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
136 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. N05.24.–
  2. K09.20.0′
  3. C10.11.2′
  4. K10.14.28′
  5. N10.17.–
  6. K10.20.16′
  7. N10.25.–
  8. K10.28.90′
  9. K11.01.0′
  10. K11.04.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
134perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,48értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
136perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,58értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc106
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés3,93

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.