Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
D. Gazdag
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

D. Gazdag

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc67451,8 perc/meccs
Gól + gólpassz30,40 / 90 perc
Átlagértékelés6,7312 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonNew England RevolutionMajor League Soccer · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex52,7/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
92,30 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
0
Gól / 90
0,40
Gólpassz / 90
0
Lövés
11
Kaput talál
8
Lövés pontossága
72,70 %
Gólkonverzió
27,30 %

Passz és kreativitás

Passz
275
Passzpontosság
26,60 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,40
Sikeres csel
5
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
17
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
2,94
Megnyert párharc
33
Párharcsiker
40,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
10
Elkövetett szabálytalanság
12

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
674 perc
Átlagértékelés
6,73
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,092026. 11. 02.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026New England Revolution · Középpályás
52,7index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc647 Gól3 Gólpassz0 G+GP / 900,42 Értékelés6,78 Passzpontosság27,30 %
100% adatlefedettségJavuló forma
Leagues Cup2026Columbus Crew · Középpályás
16,0index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc27 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés6,20 Passzpontosság10 %
62% adatlefedettségStabil forma
Major League Soccer2026Columbus Crew · Támadó
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Hazai1–2
Gól1Gólpassz0Értékelés8,09Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz50Passzpontosság47 %Párharc / megnyert13 / 3Csel / sikeres6 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól1Gólpassz0Értékelés7,72Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz35Passzpontosság33 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz21Passzpontosság19 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,25Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság10 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,08Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz25Passzpontosság21 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Gól0Gólpassz0Értékelés5,78Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz16Passzpontosság13 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,78Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz28Passzpontosság24 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres6 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–2
Gól–Gólpassz–Értékelés7Kulcspassz1Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz39Passzpontosság34 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,96Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz20Passzpontosság15 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól1Gólpassz0Értékelés7,48Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz7Passzpontosság6 %Párharc / megnyert4 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,96Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság9 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Club America–Columbus Crew

Csereként beálltM · 27 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz12Passzpontosság10 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Columbus Crew–CF Montreal

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Charlotte–Columbus Crew

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap366 perc6 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap674 perc13 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 0,74
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55350200,517,130,513,86
Utolsó 1010632300,436,860,433,13
Utolsó 2013674300,406,730,402,94
Hazai5 meccs
310perc2gól0gólpassz7,17értékelés
Idegenbeli8 meccs
364perc1gól0gólpassz6,42értékelés
Kezdőként12 meccs
647perc3gól0gólpassz6,78értékelés
Csereként1 meccs
27perc–gól–gólpassz6,20értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,52026. 09. 10.
  2. 6,02026. 09. 13.
  3. 7,02026. 09. 20.
  4. 6,82026. 09. 27.
  5. 5,82026. 10. 11.
  6. 6,12026. 10. 15.
  7. 7,32026. 10. 18.
  8. 6,52026. 10. 25.
  9. 7,72026. 10. 29.
  10. 8,12026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 256 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
256 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
366 perc6 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
224,7 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.10.18′
  2. K09.13.69′
  3. K09.20.89′
  4. K09.27.90′
  5. K10.11.16′
  6. K10.15.69′
  7. K10.18.25′
  8. K10.25.76′
  9. K10.29.90′
  10. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
350perc2gól0gólpassz0,51G+GP / 907,13értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
632perc3gól0gólpassz0,43G+GP / 906,86értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc350
Gól2
Gólpassz0
Átlagértékelés7,13

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc11/2620,65
Gólpassz / 90 perc147/2620,00
Átlagértékelés50/2626,89

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.