Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
K. Cesay
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

K. Cesay

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc21035,0 perc/meccs
Gól + gólpassz20,86 / 90 perc
Átlagértékelés6,673 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSierra LeoneAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex–/1000% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
5 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,43
Gólpassz / 90
0,43
Lövés
5
Kaput talál
4
Lövés pontossága
80 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
53
Passzpontosság
14 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,86
Sikeres csel
3
Cselezési siker
42,90 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
1,71
Megnyert párharc
14
Párharcsiker
48,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
210 perc
Átlagértékelés
6,67
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,522026. 10. 26.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Africa Cup of Nations - Qualification2027Sierra Leone · Középpályás
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
League Two2026Salford City · Középpályás
53,2index / 100
Meccs5 Kezdő5 Perc120 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 901,50 Értékelés6,98 Passzpontosság9,90 %
90% adatlefedettségStabil forma
EFL Trophy2026Salford City · Középpályás
20,6index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,04 Passzpontosság18 %
82% adatlefedettségStabil forma
Angol FA-kupa2026Salford City · Középpályás
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli1–0
Carlisle–Salford City

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–4
Walsall–Salford City

KezdőM · 30 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,52Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz6Passzpontosság3 %Párharc / megnyert7 / 6Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz1Értékelés6,44Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz20Passzpontosság12 %Párharc / megnyert12 / 4Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Salford City–Crawley Town

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
Cheltenham–Salford City

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,04Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 3Passz27Passzpontosság18 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Sierra Leone–Zimbabwe

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–3
Rotherham–Salford City

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Salford City–Port Vale

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Shrewsbury–Salford City

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Salford City–Chesterfield

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc0 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap120 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap210 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó3 értékelt meccs · szórás: 0,63
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55210110,866,670,861,71
Utolsó 106210110,866,670,861,71
Utolsó 206210110,866,670,861,71
Hazai2 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Idegenbeli4 meccs
210perc1gól1gólpassz6,67értékelés
Kezdőként6 meccs
210perc1gól1gólpassz6,67értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 05.
  2. –2026. 09. 12.
  3. 6,02026. 10. 06.
  4. –2026. 10. 17.
  5. 6,42026. 10. 20.
  6. 7,52026. 10. 26.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-26.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 30 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
30 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
120 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
105,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. N08.29.–
  2. K09.05.–
  3. K09.12.–
  4. N09.24.–
  5. K10.06.90′
  6. N10.10.–
  7. K10.17.–
  8. K10.20.90′
  9. K10.26.30′
  10. N11.07.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
210perc1gól1gólpassz0,86G+GP / 906,67értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
210perc1gól1gólpassz0,86G+GP / 906,67értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc120
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés6,98

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.