Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Isak
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Isak

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc52243,5 perc/meccs
Gól + gólpassz61,03 / 90 perc
Átlagértékelés7,248 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLiverpoolPremier League · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex75,6/10096% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
5
Gólpassz
1
Gól / 90
0,86
Gólpassz / 90
0,17
Lövés
16
Kaput talál
5
Lövés pontossága
31,30 %
Gólkonverzió
31,30 %

Passz és kreativitás

Passz
125
Passzpontosság
16,50 %
Kulcspassz
8
Kulcspassz / 90
1,38
Sikeres csel
5
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,52
Megnyert párharc
15
Párharcsiker
38,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,17

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
522 perc
Átlagértékelés
7,24
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés9,022026. 09. 04.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

5 játékos–csapat–szezon
Premier League2026Liverpool · Támadó
75,6index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc312 Gól4 Gólpassz0 G+GP / 901,15 Értékelés7,62 Passzpontosság12,90 %
96% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Liverpool · Támadó
47,9index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc112 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,80 Értékelés6,75 Passzpontosság6,40 %
84% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Sweden · Támadó
69,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 901 Értékelés7,53 Passzpontosság28 %
82% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Liverpool · Támadó
18,9index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc8 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,42 Passzpontosság3 %
82% adatlefedettségStabil forma
Premier League2025Liverpool · Támadó
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Hazai0–1
Liverpool–Arsenal

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz15Passzpontosság11 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Liverpool–Chelsea

KezdőF · 8 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Liverpool–Brighton

KezdőF · 77 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz14Passzpontosság10 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–3
Liverpool–Villarreal

KezdőF · 24 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,59Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz9Passzpontosság8 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Brentford–Liverpool

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Sweden–Romania

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,53Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz40Passzpontosság28 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Bournemouth–Liverpool

KezdőF · 81 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,55Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz15Passzpontosság11 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Liverpool–Fulham

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Liverpool–Atletico Madrid

KezdőF · 88 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,91Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz10Passzpontosság5 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Ipswich–Liverpool

KezdőF · 64 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés9,02Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz19Passzpontosság18 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Newcastle–Liverpool

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Liverpool–Brentford

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap98 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap199 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap522 perc12 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 0,78
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55199100,456,731,810,45
Utolsó 1010522511,037,241,380,52
Utolsó 2012522511,037,241,380,52
Hazai8 meccs
377perc2gól1gólpassz6,89értékelés
Idegenbeli4 meccs
145perc3gól0gólpassz8,29értékelés
Kezdőként12 meccs
522perc5gól1gólpassz7,24értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 9,02026. 09. 04.
  2. 6,92026. 09. 09.
  3. –2026. 09. 12.
  4. 7,62026. 09. 20.
  5. 7,52026. 09. 25.
  6. –2026. 10. 17.
  7. 6,62026. 10. 20.
  8. 7,22026. 10. 25.
  9. 6,42026. 10. 28.
  10. 6,72026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 175 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
98 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
175 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
199 perc5 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
87,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,17 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.04.64′
  2. K09.09.88′
  3. K09.12.–
  4. K09.20.81′
  5. K09.25.90′
  6. K10.17.–
  7. K10.20.24′
  8. K10.25.77′
  9. K10.28.8′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
199perc1gól0gólpassz0,45G+GP / 906,73értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
522perc5gól1gólpassz1,03G+GP / 907,24értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc199
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,73

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc2/351,15
Gólpassz / 90 perc14/350,00
Átlagértékelés3/357,62

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.