Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Malcom Adu
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Malcom Adu

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc28941,3 perc/meccs
Gól + gólpassz30,93 / 90 perc
Átlagértékelés7,274 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonEibarSegunda División · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex62,7/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
3
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,93
Lövés
7
Kaput talál
3
Lövés pontossága
42,90 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
101
Passzpontosság
25,30 %
Kulcspassz
9
Kulcspassz / 90
2,80
Sikeres csel
14
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,62
Megnyert párharc
21
Párharcsiker
46,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,31

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
289 perc
Átlagértékelés
7,27
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,402026. 09. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen20 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Segunda División2026Eibar · Középpályás
62,7index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc289 Gól0 Gólpassz3 G+GP / 900,93 Értékelés7,27 Passzpontosság25,30 %
94% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai1–1
Eibar–Almeria

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz4Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz32Passzpontosság28 %Párharc / megnyert15 / 7Csel / sikeres10 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Eibar–Mallorca

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Oviedo–Eibar

KezdőM · 72 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,05Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz31Passzpontosság29 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Albacete–Eibar

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Eibar–Las Palmas

KezdőM · 68 perc

Gól0Gólpassz2Értékelés8,40Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz27Passzpontosság24 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres7 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Eldense–Eibar

KezdőM · 59 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,92Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz11Passzpontosság10 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres8 / 5Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Eibar–Granada CF

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
FC Andorra–Eibar

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Eibar–Valladolid

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap162 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap289 perc7 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó4 értékelt meccs · szórás: 0,88
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55230031,177,383,520,78
Utolsó 107289030,937,272,800,62
Utolsó 207289030,937,272,800,62
Hazai4 meccs
158perc0gól3gólpassz8,05értékelés
Idegenbeli3 meccs
131perc0gól0gólpassz6,48értékelés
Kezdőként7 meccs
289perc0gól3gólpassz7,27értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 06.
  2. 6,92026. 09. 19.
  3. 8,42026. 09. 27.
  4. –2026. 10. 03.
  5. 6,12026. 10. 12.
  6. –2026. 10. 17.
  7. 7,72026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 14,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között14,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
162 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
96,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,31 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. N08.23.–
  2. N08.30.–
  3. K09.06.–
  4. K09.19.59′
  5. K09.27.68′
  6. K10.03.–
  7. K10.12.72′
  8. K10.17.–
  9. K10.31.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
230perc0gól3gólpassz1,17G+GP / 907,38értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
289perc0gól3gólpassz0,93G+GP / 907,27értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc230
Gól0
Gólpassz3
Átlagértékelés7,38

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc128/1630,00
Gólpassz / 90 perc2/1630,93
Átlagértékelés8/1637,27

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.