Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Lucas Esquivel
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Lucas Esquivel

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc62377,9 perc/meccs
Gól + gólpassz20,29 / 90 perc
Átlagértékelés7,168 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAtletico ParanaenseSerie A · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex62,2/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,14
Gólpassz / 90
0,14
Lövés
8
Kaput talál
2
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
12,50 %

Passz és kreativitás

Passz
323
Passzpontosság
41,70 %
Kulcspassz
15
Kulcspassz / 90
2,17
Sikeres csel
3
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
23
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
4,33
Megnyert párharc
41
Párharcsiker
60,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
623 perc
Átlagértékelés
7,16
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 09. 21.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Serie A2026Atletico Paranaense · Védő
62,2index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc623 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,29 Értékelés7,16 Passzpontosság41,70 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz41Passzpontosság33 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól–Gólpassz–Értékelés7,50Kulcspassz3Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz56Passzpontosság53 %Párharc / megnyert12 / 8Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz0Szerelés6Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz44Passzpontosság39 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
Gól0Gólpassz0Értékelés6,82Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz28Passzpontosság25 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés8Kulcspassz6Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz55Passzpontosság49 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Atletico Paranaense–Bahia

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz2Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz63Passzpontosság56 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
Gól0Gólpassz1Értékelés6,63Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz18Passzpontosság12 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,10Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság16 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap174 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap398 perc5 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap623 perc8 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,66
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55398000,007,262,494,75
Utolsó 108623110,297,162,174,33
Utolsó 208623110,297,162,174,33
Hazai3 meccs
269perc1gól0gólpassz7,73értékelés
Idegenbeli5 meccs
354perc0gól1gólpassz6,81értékelés
Kezdőként8 meccs
623perc1gól1gólpassz7,16értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 6,12026. 09. 06.
  2. 6,62026. 09. 12.
  3. 8,22026. 09. 21.
  4. 8,02026. 10. 09.
  5. 6,82026. 10. 13.
  6. 7,02026. 10. 24.
  7. 7,52026. 10. 30.
  8. 7,02026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 264 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
264 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
398 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
311,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K09.06.45′
  2. K09.12.90′
  3. K09.21.90′
  4. K10.09.89′
  5. K10.13.45′
  6. K10.24.90′
  7. K10.30.84′
  8. K11.04.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
398perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 907,26értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
623perc1gól1gólpassz0,29G+GP / 907,16értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc398
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés7,26

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc126/1510,00
Gólpassz / 90 perc126/1510,00
Átlagértékelés4/1517,08

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.