Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
C. Rodríguez
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

C. Rodríguez

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc74462,0 perc/meccs
Gól + gólpassz20,24 / 90 perc
Átlagértékelés6,8910 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCruz AzulLiga MX · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex59,4/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
2 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,12
Gólpassz / 90
0,12
Lövés
5
Kaput talál
3
Lövés pontossága
60 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
386
Passzpontosság
39,10 %
Kulcspassz
29
Kulcspassz / 90
3,51
Sikeres csel
1
Cselezési siker
20 %

Védekezés és párharc

Szerelés
11
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
1,57
Megnyert párharc
25
Párharcsiker
50 %
Kiharcolt szabálytalanság
12
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,12

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
744 perc
Átlagértékelés
6,89
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 10. 18.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Liga MX2026Cruz Azul · Középpályás
59,4index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc744 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,24 Értékelés6,89 Passzpontosság39,10 %
100% adatlefedettségStabil forma
Leagues Cup2026Cruz Azul · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Hazai2–1
Cruz Azul–Leon

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,54Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz44Passzpontosság39 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
CF Pachuca–Cruz Azul

KezdőM · 82 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,25Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz29Passzpontosság25 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Cruz Azul–FC Juarez

KezdőM · 45 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz39Passzpontosság32 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz3Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz58Passzpontosság49 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Cruz Azul–Toluca

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,65Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz54Passzpontosság48 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Monterrey–Cruz Azul

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz47Passzpontosság44 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–3
Cruz Azul–Club America

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,07Kulcspassz7Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz44Passzpontosság37 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Cruz Azul–Santos Laguna

KezdőM · 87 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz7Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz44Passzpontosság38 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Necaxa–Cruz Azul

Kezdő · csapatkapitányM · 8 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Cruz Azul–Atlas

Kezdő · csapatkapitányM · 75 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz3Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz27Passzpontosság22 %Párharc / megnyert2 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Club Tijuana–Cruz Azul

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Cruz Azul–Chicago Fire

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap304 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap744 perc12 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,55
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55394100,236,992,281,83
Utolsó 1010744110,246,893,511,57
Utolsó 2012744110,246,893,511,57
Hazai7 meccs
477perc1gól1gólpassz7,04értékelés
Idegenbeli5 meccs
267perc0gól0gólpassz6,66értékelés
Kezdőként12 meccs
744perc1gól1gólpassz6,89értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 08. 23.
  2. 6,52026. 08. 29.
  3. 7,32026. 09. 07.
  4. 7,12026. 09. 13.
  5. 6,62026. 09. 20.
  6. 6,72026. 09. 27.
  7. 7,32026. 10. 12.
  8. 8,22026. 10. 18.
  9. 6,32026. 10. 22.
  10. 6,52026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 172 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
172 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
304 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
372,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,12 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.23.75′
  2. K08.29.8′
  3. K09.07.87′
  4. K09.13.90′
  5. K09.20.90′
  6. K09.27.90′
  7. K10.12.87′
  8. K10.18.45′
  9. K10.22.82′
  10. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
394perc1gól0gólpassz0,23G+GP / 906,99értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
744perc1gól1gólpassz0,24G+GP / 906,89értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc394
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,99

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc62/1600,12
Gólpassz / 90 perc61/1600,12
Átlagértékelés31/1606,89

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.