Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Morales
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Morales

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc42360,4 perc/meccs
Gól + gólpassz40,85 / 90 perc
Átlagértékelés6,885 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonUniversidad de ChilePrimera División · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex61,7/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
4
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,85
Lövés
2
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
217
Passzpontosság
39,50 %
Kulcspassz
15
Kulcspassz / 90
3,19
Sikeres csel
5
Cselezési siker
45,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,70
Megnyert párharc
26
Párharcsiker
54,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,43

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
423 perc
Átlagértékelés
6,88
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,602026. 10. 12.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen20 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Primera División2026Universidad de Chile · Középpályás
61,7index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc423 Gól0 Gólpassz4 G+GP / 900,85 Értékelés6,88 Passzpontosság39,50 %
94% adatlefedettségStabil forma
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés5,96Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz36Passzpontosság25 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres6 / 3Lap1 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,31Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz15Passzpontosság11 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai6–0
Gól0Gólpassz2Értékelés8,60Kulcspassz3Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz68Passzpontosság56 %Párharc / megnyert13 / 9Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Mexico–Chile

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
USA–Chile

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Canada–Chile

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–2
Gól0Gólpassz2Értékelés7,51Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz44Passzpontosság36 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres3 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6Kulcspassz5Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz54Passzpontosság39 %Párharc / megnyert9 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap153 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap243 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap423 perc7 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó5 értékelt meccs · szórás: 1,03
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55423040,856,883,191,70
Utolsó 107423040,856,883,191,70
Utolsó 207423040,856,883,191,70
Hazai4 meccs
243perc0gól4gólpassz7,47értékelés
Idegenbeli3 meccs
180perc0gól0gólpassz5,98értékelés
Kezdőként7 meccs
423perc0gól4gólpassz6,88értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 15.
  2. –2026. 08. 23.
  3. 6,02026. 08. 30.
  4. 7,52026. 09. 06.
  5. 8,62026. 10. 12.
  6. 6,32026. 10. 26.
  7. 6,02026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 153 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
153 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
243 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
105,8 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,43 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. K08.15.–
  2. K08.23.–
  3. K08.30.90′
  4. K09.06.90′
  5. N09.27.–
  6. N09.30.–
  7. N10.07.–
  8. K10.12.90′
  9. K10.26.63′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
423perc0gól4gólpassz0,85G+GP / 906,88értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
423perc0gól4gólpassz0,85G+GP / 906,88értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc243
Gól0
Gólpassz2
Átlagértékelés6,96

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc72/900,00
Gólpassz / 90 perc1/902,00
Átlagértékelés1/908,06

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.