Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Tchamadeu
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Tchamadeu

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés4Lefedett pályára lépés
Játékperc22556,3 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,114 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCameroonAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztVédőD
Teljesítményindex19,1/10082% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 4 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
4 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
5 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
51
Passzpontosság
9,90 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,40
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
1,60
Megnyert párharc
9
Párharcsiker
39,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,40

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
225 perc
Átlagértékelés
6,11
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,602026. 10. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
19,1index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc80 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,05 Passzpontosság13 %
82% adatlefedettségStabil forma
Championship2026Stoke City · Védő
24,2index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc145 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,13 Passzpontosság7,50 %
86% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026Cameroon · Védő
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli1–2
Blackburn–Stoke City

KezdőD · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,90Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz9Passzpontosság6 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres3 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Stoke City–Preston

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Stoke City–Bristol City

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Derby–Stoke City

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–3
Stoke City–Middlesbrough

KezdőM · 79 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,89Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz18Passzpontosság9 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Bolton–Stoke City

KezdőD · 21 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz2Passzpontosság1 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Ivory Coast–Cameroon

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Congo–Cameroon

KezdőM · 80 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,05Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz22Passzpontosság13 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Cameroon–Comoros

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap45 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap145 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap225 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott4 értékelt meccs · szórás: 0,29
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 54225000,006,110,401,60
Utolsó 104225000,006,110,401,60
Utolsó 204225000,006,110,401,60
Hazai1 meccs
79perc0gól0gólpassz5,89értékelés
Idegenbeli3 meccs
146perc0gól0gólpassz6,18értékelés
Kezdőként4 meccs
225perc0gól0gólpassz6,11értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 4 értékelt pályára lépés
  1. 6,12026. 09. 29.
  2. 6,62026. 10. 10.
  3. 5,92026. 10. 13.
  4. 5,92026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-03.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 45 perc 14 nap alatt · legutóbb 21,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között21,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
45 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
45 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
145 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,40 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. N09.24.–
  2. K09.29.80′
  3. N10.03.–
  4. K10.10.21′
  5. K10.13.79′
  6. N10.17.–
  7. N10.24.–
  8. N10.31.–
  9. K11.03.45′
Utolsó 5 pályára lépés4 meccses minta
225perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,11értékelés
Utolsó 10 pályára lépés4 meccses minta
225perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,11értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc124
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés5,90

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.