Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
O. Campos
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

O. Campos

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc73160,9 perc/meccs
Gól + gólpassz10,12 / 90 perc
Átlagértékelés6,6510 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCruz AzulLiga MX · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex49,7/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,12
Gólpassz / 90
0
Lövés
6
Kaput talál
2
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
16,70 %

Passz és kreativitás

Passz
266
Passzpontosság
27,40 %
Kulcspassz
10
Kulcspassz / 90
1,23
Sikeres csel
11
Cselezési siker
55 %

Védekezés és párharc

Szerelés
15
Labdaszerzés
12
Védőakció / 90
3,32
Megnyert párharc
38
Párharcsiker
53,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
731 perc
Átlagértékelés
6,65
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,062026. 10. 18.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Liga MX2026Cruz Azul · Védő
49,7index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc731 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,12 Értékelés6,65 Passzpontosság27,40 %
100% adatlefedettségStabil forma
Leagues Cup2026Cruz Azul · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Hazai2–1
Cruz Azul–Leon

KezdőD · 70 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz24Passzpontosság22 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
CF Pachuca–Cruz Azul

KezdőM · 61 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,86Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz26Passzpontosság22 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Cruz Azul–FC Juarez

KezdőD · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,06Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz33Passzpontosság27 %Párharc / megnyert12 / 8Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz3Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz50Passzpontosság43 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Cruz Azul–Toluca

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz31Passzpontosság22 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Monterrey–Cruz Azul

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,78Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz17Passzpontosság14 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–3
Cruz Azul–Club America

KezdőD · 57 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,76Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság7 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Cruz Azul–Santos Laguna

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,14Kulcspassz3Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz32Passzpontosság24 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Necaxa–Cruz Azul

KezdőD · 8 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Cruz Azul–Atlas

KezdőD · 85 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés5Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / –Passz41Passzpontosság34 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Club Tijuana–Cruz Azul

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Cruz Azul–Chicago Fire

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap70 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap311 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap731 perc12 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,63
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55401100,226,641,352,02
Utolsó 1010731100,126,651,233,32
Utolsó 2012731100,126,651,233,32
Hazai7 meccs
482perc1gól0gólpassz6,81értékelés
Idegenbeli5 meccs
249perc0gól0gólpassz6,41értékelés
Kezdőként12 meccs
731perc1gól0gólpassz6,65értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 08. 23.
  2. 6,72026. 08. 29.
  3. 7,12026. 09. 07.
  4. 5,82026. 09. 13.
  5. 6,82026. 09. 20.
  6. 6,32026. 09. 27.
  7. 6,32026. 10. 12.
  8. 8,12026. 10. 18.
  9. 5,92026. 10. 22.
  10. 6,72026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 70 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
70 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
70 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
311 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
731,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.23.85′
  2. K08.29.8′
  3. K09.07.90′
  4. K09.13.57′
  5. K09.20.90′
  6. K09.27.90′
  7. K10.12.90′
  8. K10.18.90′
  9. K10.22.61′
  10. K11.02.70′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
401perc1gól0gólpassz0,22G+GP / 906,64értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
731perc1gól0gólpassz0,12G+GP / 906,65értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc401
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,64

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc13/1280,13
Gólpassz / 90 perc100/1280,00
Átlagértékelés18/1286,74

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.