Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Rodríguez
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Rodríguez

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc53759,7 perc/meccs
Gól + gólpassz40,67 / 90 perc
Átlagértékelés6,806 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC JuarezLiga MX · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex54,8/10094% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
4
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,67
Lövés
7
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
142
Passzpontosság
22,20 %
Kulcspassz
11
Kulcspassz / 90
1,84
Sikeres csel
7
Cselezési siker
43,80 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
1,68
Megnyert párharc
27
Párharcsiker
48,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
13
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
537 perc
Átlagértékelés
6,80
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 10. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Liga MX2026FC Juarez · Középpályás
54,8index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc447 Gól0 Gólpassz3 G+GP / 900,60 Értékelés6,62 Passzpontosság17,60 %
94% adatlefedettségStabil forma
Kirin Cup2026Panama · Középpályás
64,5index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc90 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 901 Értékelés7,70 Passzpontosság35 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai1–1
FC Juarez–Club Tijuana

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,47Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz19Passzpontosság15 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres6 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Ecuador–Panama

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Panama–New Zealand

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz37Passzpontosság35 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
FC Juarez–Tigres UANL

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,91Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz20Passzpontosság15 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Santos Laguna–FC Juarez

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–2
FC Juarez–CF Pachuca

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz25Passzpontosság22 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Toluca–FC Juarez

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
FC Juarez–Club America

KezdőM · 87 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés7Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz22Passzpontosság17 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli6–1
Monterrey–FC Juarez

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés6,30Kulcspassz3Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz19Passzpontosság18 %Párharc / megnyert13 / 6Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap270 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap537 perc9 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó6 értékelt meccs · szórás: 0,48
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55270020,677,031,670,33
Utolsó 109537040,676,801,841,68
Utolsó 209537040,676,801,841,68
Hazai5 meccs
447perc0gól3gólpassz6,90értékelés
Idegenbeli4 meccs
90perc–gól1gólpassz6,30értékelés
Kezdőként9 meccs
537perc0gól4gólpassz6,80értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 16.
  2. 7,02026. 08. 22.
  3. –2026. 08. 31.
  4. 6,42026. 09. 05.
  5. –2026. 09. 14.
  6. 6,92026. 09. 19.
  7. 7,72026. 10. 01.
  8. –2026. 10. 05.
  9. 6,52026. 10. 11.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,7 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,7 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
180 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
270 perc4 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
134,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.90′
  2. K08.22.87′
  3. K08.31.–
  4. K09.05.90′
  5. K09.14.–
  6. K09.19.90′
  7. K10.01.90′
  8. K10.05.–
  9. K10.11.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
270perc0gól2gólpassz0,67G+GP / 907,03értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
537perc0gól4gólpassz0,67G+GP / 906,80értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc270
Gól0
Gólpassz2
Átlagértékelés7,03

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc44/1190,00
Gólpassz / 90 perc8/1190,67
Átlagértékelés72/1196,57

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.