Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Hosseinzadeh
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Hosseinzadeh

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc25442,3 perc/meccs
Gól + gólpassz20,71 / 90 perc
Átlagértékelés6,933 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonTractor SaziAFC Champions League Elite · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex52,4/10086% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
2
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,71
Lövés
3
Kaput talál
1
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
123
Passzpontosság
37,10 %
Kulcspassz
8
Kulcspassz / 90
2,83
Sikeres csel
3
Cselezési siker
42,90 %

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0
Megnyert párharc
6
Párharcsiker
40 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
254 perc
Átlagértékelés
6,93
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,112026. 11. 02.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen20 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
AFC Champions League Elite2026Tractor Sazi · Támadó
52,4index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc254 Gól0 Gólpassz2 G+GP / 900,71 Értékelés6,93 Passzpontosság37,10 %
86% adatlefedettségStabil forma
Asian Games2026Iran U23 · Támadó
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Persian Gulf Pro League2026Tractor Sazi · Játékos
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
19% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

6 helyi sor
Hazai2–2
Tractor Sazi–Neftchi

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz2Értékelés8,11Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz52Passzpontosság44 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres5 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Al Ain–Tractor Sazi

KezdőF · 74 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,35Kulcspassz5Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz38Passzpontosság33 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Tractor Sazi–Al Shamal

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz33Passzpontosság31 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–4
Iran U23–Korea DPR U23

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Tractor Sazi–Paykan

Kezdő– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap164 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap254 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap254 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó3 értékelt meccs · szórás: 0,84
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55254020,716,932,830,00
Utolsó 106254020,716,932,830,00
Utolsó 206254020,716,932,830,00
Hazai4 meccs
180perc0gól2gólpassz7,22értékelés
Idegenbeli2 meccs
74perc0gól0gólpassz6,35értékelés
Kezdőként6 meccs
254perc0gól2gólpassz6,93értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 14.
  2. –2026. 08. 18.
  3. –2026. 09. 23.
  4. 6,32026. 10. 12.
  5. 6,42026. 10. 26.
  6. 8,12026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 164 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 2 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
164 perc2 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
254 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
127,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
6 folyamatos pályára lépés
  1. K08.14.–
  2. K08.18.–
  3. K09.23.–
  4. K10.12.90′
  5. K10.26.74′
  6. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
254perc0gól2gólpassz0,71G+GP / 906,93értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
254perc0gól2gólpassz0,71G+GP / 906,93értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc254
Gól0
Gólpassz2
Átlagértékelés6,93

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc24/410,00
Gólpassz / 90 perc2/410,71
Átlagértékelés13/416,93

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.