Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
T. Berdayes
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

T. Berdayes

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc40737,0 perc/meccs
Gól + gólpassz10,22 / 90 perc
Átlagértékelés6,7110 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC SionSuper League · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex43,6/10096% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
3 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
72,70 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,22
Gólpassz / 90
0
Lövés
9
Kaput talál
3
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
11,10 %

Passz és kreativitás

Passz
105
Passzpontosság
10,50 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
1,55
Sikeres csel
6
Cselezési siker
54,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
2,87
Megnyert párharc
28
Párharcsiker
50,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
407 perc
Átlagértékelés
6,71
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,912026. 10. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Super League2026FC Sion · Támadó
43,6index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc364 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,25 Értékelés6,83 Passzpontosság11,50 %
96% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026FC Sion · Támadó
19,7index / 100
Meccs3 Kezdő0 Perc43 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,43 Passzpontosság3,10 %
76% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli0–4
FC Vaduz–FC Sion

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
FC Luzern–FC Sion

KezdőM · 72 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz20Passzpontosság15 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
FC Sion–Lausanne

KezdőF · 80 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,91Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz18Passzpontosság12 %Párharc / megnyert12 / 2Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Servette FC–FC Sion

KezdőF · 19 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,86Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz7Passzpontosság6 %Párharc / megnyert5 / 5Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
FC Sion–FC Zurich

KezdőF · 26 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,80Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság5 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
FC ST. Gallen–FC Sion

KezdőF · 24 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,65Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
FC Basel 1893–FC Sion

KezdőM · 66 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,39Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz19Passzpontosság14 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
FC Sion–FC Lugano

KezdőM · 77 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz16Passzpontosság11 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–3
Ajax–FC Sion

Csereként beálltF · 23 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz5Passzpontosság3 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–4
FC Sion–Ajax

Csereként beálltF · 8 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
FC Sion–FC Noah

Csereként beálltF · 12 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert2 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap72 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap171 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap407 perc11 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,47
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55197100,466,971,833,65
Utolsó 1010395100,236,731,592,96
Utolsó 2011407100,226,711,552,87
Hazai5 meccs
203perc1gól0gólpassz6,92értékelés
Idegenbeli6 meccs
204perc0gól0gólpassz6,50értékelés
Kezdőként8 meccs
364perc1gól0gólpassz6,83értékelés
Csereként3 meccs
43perc–gól0gólpassz6,43értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 08. 20.
  2. 6,32026. 08. 27.
  3. 6,92026. 08. 30.
  4. 6,42026. 09. 03.
  5. 6,72026. 09. 12.
  6. 6,82026. 09. 19.
  7. 6,92026. 10. 10.
  8. 7,92026. 10. 25.
  9. 6,32026. 10. 31.
  10. –2026. 11. 07.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 152 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
152 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
171 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
407,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. C08.20.8′
  2. C08.27.23′
  3. K08.30.77′
  4. K09.03.66′
  5. K09.12.24′
  6. K09.19.26′
  7. K10.10.19′
  8. K10.25.80′
  9. K10.31.72′
  10. K11.07.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
197perc1gól0gólpassz0,46G+GP / 906,97értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
395perc1gól0gólpassz0,23G+GP / 906,73értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc197
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,97

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc13/470,60
Gólpassz / 90 perc32/470,00
Átlagértékelés13/477,06

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.