Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Schjelderup
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Schjelderup

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés14Lefedett pályára lépés
Játékperc69349,5 perc/meccs
Gól + gólpassz30,39 / 90 perc
Átlagértékelés6,7013 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBenficaPrimeira Liga · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex61,0/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
85,70 %
Nem lépett pályára
5 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
2
Gól / 90
0,13
Gólpassz / 90
0,26
Lövés
19
Kaput talál
5
Lövés pontossága
26,30 %
Gólkonverzió
5,30 %

Passz és kreativitás

Passz
302
Passzpontosság
29,10 %
Kulcspassz
20
Kulcspassz / 90
2,60
Sikeres csel
10
Cselezési siker
34,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
17
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
2,60
Megnyert párharc
39
Párharcsiker
47 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
693 perc
Átlagértékelés
6,70
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés9,712026. 09. 09.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen31 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Primeira Liga2026Benfica · Támadó
61,0index / 100
Meccs7 Kezdő6 Perc299 Gól1 Gólpassz2 G+GP / 900,90 Értékelés7,06 Passzpontosság27,40 %
94% adatlefedettségJavuló forma
Nemzetek Ligája2026Norway · Támadó
28,2index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc279 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,32 Passzpontosság25,50 %
88% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026Benfica · Középpályás
34,9index / 100
Meccs3 Kezdő2 Perc115 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,48 Passzpontosság37,80 %
86% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

19 helyi sor
Hazai1–0
Benfica–Alverca

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz24Passzpontosság20 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres5 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Santa Clara–Benfica

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz11Passzpontosság9 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
Omonia Nicosia–Benfica

KezdőM · 83 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz53Passzpontosság46 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Benfica–Celtic

KezdőF · 22 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,64Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz9Passzpontosság8 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Benfica–Vitória SC

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Portugal–Norway

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,98Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz25Passzpontosság19 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Wales–Norway

KezdőF · 75 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,28Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz28Passzpontosság25 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Norway–Portugal

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,10Kulcspassz2Szerelés8Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz39Passzpontosság33 %Párharc / megnyert17 / 11Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Norway–Denmark

KezdőF · 24 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,92Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz6Passzpontosság6 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
FC Porto–Benfica

KezdőF · 16 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság6 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
AC Milan–Benfica

Csereként beálltF · 10 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz5Passzpontosság5 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Benfica–GIL Vicente

KezdőM · 72 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,23Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz32Passzpontosság27 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres5 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Moreirense–Benfica

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz2Értékelés9,71Kulcspassz7Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 2Passz52Passzpontosság42 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Maritimo–Benfica

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Benfica–Estoril

Csereként beálltF · 31 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz8Passzpontosság8 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Aarhus–Benfica

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Benfica–Aarhus

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–7
Casa Pia–Benfica

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai5–0
Benfica–FC ST. Gallen

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap45 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap285 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap693 perc14 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,36
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55195000,006,711,851,85
Utolsó 1010490000,006,501,653,31
Utolsó 2014693120,396,702,602,60
Hazai7 meccs
284perc0gól0gólpassz6,45értékelés
Idegenbeli7 meccs
409perc1gól2gólpassz6,91értékelés
Kezdőként12 meccs
652perc1gól2gólpassz6,77értékelés
Csereként2 meccs
41perc–gól0gólpassz6,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,42026. 09. 20.
  2. 6,92026. 09. 24.
  3. 6,12026. 09. 27.
  4. 6,32026. 10. 01.
  5. 6,02026. 10. 04.
  6. –2026. 10. 11.
  7. 6,62026. 10. 15.
  8. 6,52026. 10. 22.
  9. 7,22026. 10. 26.
  10. 6,52026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 173 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
45 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
173 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
195 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
231,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.20.16′
  2. K09.24.24′
  3. K09.27.90′
  4. K10.01.75′
  5. K10.04.90′
  6. K10.11.–
  7. K10.15.22′
  8. K10.22.83′
  9. K10.26.45′
  10. K11.02.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
195perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,71értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
490perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,50értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc195
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,71

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc41/490,00
Gólpassz / 90 perc32/490,00
Átlagértékelés27/496,63

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.