Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
D. Guindo
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

D. Guindo

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc39549,4 perc/meccs
Gól + gólpassz10,23 / 90 perc
Átlagértékelés6,765 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonMaliAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztVédőD
Teljesítményindex36,1/10084% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,23
Lövés
3
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
173
Passzpontosság
37,60 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
1,14
Sikeres csel
2
Cselezési siker
66,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
15
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
3,87
Megnyert párharc
21
Párharcsiker
70 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,46

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
395 perc
Átlagértékelés
6,76
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 08. 14.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
36,1index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc119 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,64 Passzpontosság33,60 %
84% adatlefedettségStabil forma
Ligue 22026Reims · Védő
51,5index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc276 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,33 Értékelés6,84 Passzpontosság40 %
92% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai2–0
Reims–Sochaux

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,75Kulcspassz1Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz26Passzpontosság25 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Boulogne–Reims

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,86Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz62Passzpontosság53 %Párharc / megnyert5 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–2
Reims–Dijon

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Nantes–Reims

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Liberia–Mali

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,75Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz48Passzpontosság40 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Mali–Cape Verde Islands

KezdőD · 29 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,52Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz15Passzpontosság13 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Reims–Annecy

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–3
Reims–Dunkerque

KezdőD · 96 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz22Passzpontosság21 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap180 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap395 perc8 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott5 értékelt meccs · szórás: 0,13
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55270000,006,791,003,33
Utolsó 108395010,236,761,143,87
Utolsó 208395010,236,761,143,87
Hazai5 meccs
215perc0gól1gólpassz6,72értékelés
Idegenbeli3 meccs
180perc0gól0gólpassz6,81értékelés
Kezdőként8 meccs
395perc0gól1gólpassz6,76értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 08. 14.
  2. –2026. 08. 24.
  3. 6,52026. 09. 25.
  4. 6,82026. 09. 29.
  5. –2026. 10. 10.
  6. –2026. 10. 16.
  7. 6,92026. 10. 26.
  8. 6,82026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
180 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
395,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,46 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.14.96′
  2. K08.24.–
  3. K09.25.29′
  4. K09.29.90′
  5. K10.10.–
  6. K10.16.–
  7. K10.26.90′
  8. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
270perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,79értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
395perc0gól1gólpassz0,23G+GP / 906,76értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc270
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,79

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc54/820,00
Gólpassz / 90 perc4/820,33
Átlagértékelés25/826,84

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.