Reims eredmények, meccsek és forma
Reims aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 13:57
V18.9 Csapatközpont 360
Reims meccsközpont
Csapatprogram naprakész7 perce
Utolsó forma
GYDGYDV

Grenoble
Ligue 2 · Regular Season - 12
2026. 11. 06. 20:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs1,013 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
63formaindex / 1001,90 pont/meccs
5GY4D1V
Lőtt gól / meccs1,90
Kapott gól / meccs1,20
BTTS70%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs1,013 lefedett
Minden pálya
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
7GY7D6V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,25
BTTS55%20 lefedett
Over 2,545%20 lefedett
Kapott gól nélkül25%20 lefedett
xG / meccs1,013 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
73formaindex / 1002,20 pont/meccs
3GY2D0V
Lőtt gól / meccs2,40
Kapott gól / meccs1,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,332 lefedett
Hazai pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
4GY3D3V
Lőtt gól / meccs1,70
Kapott gól / meccs1,50
BTTS60%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs1,332 lefedett
Hazai pálya
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
35formaindex / 1001,05 pont/meccs
5GY6D9V
Lőtt gól / meccs1,30
Kapott gól / meccs1,55
BTTS60%20 lefedett
Over 2,545%20 lefedett
Kapott gól nélkül15%20 lefedett
xG / meccs1,332 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs0,391 lefedett
Idegenben
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
43formaindex / 1001,30 pont/meccs
3GY4D3V
Lőtt gól / meccs1,10
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%10 lefedett
Over 2,540%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs0,391 lefedett
Idegenben
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
32formaindex / 1000,95 pont/meccs
4GY7D9V
Lőtt gól / meccs0,85
Kapott gól / meccs1,25
BTTS40%20 lefedett
Over 2,545%20 lefedett
Kapott gól nélkül30%20 lefedett
xG / meccs0,391 lefedett
Legutóbbi eredmények
Ligue 2Reims – Sochaux2–0GYLigue 2Boulogne – Reims1–1DLigue 2Reims – Dijon4–2GYLigue 2Nantes – Reims0–0DKlub felkészülési mérkőzésekAnderlecht – Reims3–0VLigue 2Reims – Montpellier1–1DLigue 2Nancy – Reims1–2GYLigue 2Reims – Guingamp2–2DLigue 2RED Star FC 93 – Reims1–4GYLigue 2Reims – Annecy3–1GYLigue 2Reims – Dunkerque3–3DLigue 1Reims – Metz1–3V
Következő mérkőzések
10 meccs5–5–0 GY–D–V22–12 gólok2,00 pont/meccs
1 meccs0–0–1 GY–D–V0–3 gólok0,00 pont/meccs
36 meccs8–10–18 GY–D–V35–51 gólok0,94 pont/meccs
34 meccs13–8–13 GY–D–V42–47 gólok1,38 pont/meccs
38 meccs12–15–11 GY–D–V45–45 gólok1,34 pont/meccs
38 meccs11–13–14 GY–D–V43–44 gólok1,21 pont/meccs
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
66/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: DDWDW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.