Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
L. Sernicola
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

L. Sernicola

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc42647,3 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,526 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBeneventoSerie B · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex31,6/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
141
Passzpontosság
27,80 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
0,85
Sikeres csel
5
Cselezési siker
71,40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
1,06
Megnyert párharc
22
Párharcsiker
66,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
426 perc
Átlagértékelés
6,52
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,952026. 10. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Serie B2026Benevento · Védő
31,6index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc426 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,52 Passzpontosság27,80 %
96% adatlefedettségStabil forma
Olasz Kupa2026Benevento · Védő
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai1–1
Benevento–Avellino

KezdőD · 38 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,52Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz12Passzpontosság9 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Cremonese–Benevento

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Benevento–Catanzaro

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,95Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz45Passzpontosság41 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Arezzo–Benevento

KezdőD · 20 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság4 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Carrarese–Benevento

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Benevento–Hellas Verona

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,25Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz33Passzpontosság28 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Ascoli–Benevento

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz17Passzpontosság14 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Benevento–Sudtirol

KezdőD · 98 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,70Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz29Passzpontosság27 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Benevento–Modena

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–1
Fiorentina–Benevento

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap38 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap148 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap426 perc9 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott6 értékelt meccs · szórás: 0,24
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55148000,006,600,611,22
Utolsó 109426000,006,520,851,06
Utolsó 209426000,006,520,851,06
Hazai4 meccs
316perc0gól0gólpassz6,60értékelés
Idegenbeli5 meccs
110perc0gól0gólpassz6,35értékelés
Kezdőként9 meccs
426perc0gól0gólpassz6,52értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 14.
  2. 6,72026. 08. 30.
  3. 6,42026. 09. 05.
  4. 6,32026. 09. 11.
  5. –2026. 09. 19.
  6. 6,32026. 10. 24.
  7. 7,02026. 10. 27.
  8. –2026. 10. 31.
  9. 6,52026. 11. 07.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 128 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
38 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
128 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
148 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.14.–
  2. N08.22.–
  3. K08.30.98′
  4. K09.05.90′
  5. K09.11.90′
  6. K09.19.–
  7. K10.24.20′
  8. K10.27.90′
  9. K10.31.–
  10. K11.07.38′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
148perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,60értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
426perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,52értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc148
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,60

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc23/1140,00
Gólpassz / 90 perc23/1140,00
Átlagértékelés36/1146,52

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.