Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Ioniţă
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Ioniţă

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc38338,3 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,256 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonArezzoSerie B · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex30,5/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
4
Kaput talál
1
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
81
Passzpontosság
13,80 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,47
Sikeres csel
3
Cselezési siker
75 %

Védekezés és párharc

Szerelés
9
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
2,11
Megnyert párharc
22
Párharcsiker
48,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,23

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
383 perc
Átlagértékelés
6,25
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,942026. 10. 18.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Serie B2026Arezzo · Középpályás
30,5index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc383 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,25 Passzpontosság13,80 %
98% adatlefedettségJavuló forma
Olasz Kupa2026Arezzo · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai0–0
Arezzo–Ascoli

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz11Passzpontosság9 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Carrarese–Arezzo

KezdőM · 18 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,94Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert4 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Arezzo–Benevento

KezdőM · 76 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,88Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság6 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Sampdoria–Arezzo

KezdőM · 19 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,94Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz10Passzpontosság8 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Arezzo–Cremonese

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–4
Arezzo–Sudtirol

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,75Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz26Passzpontosság25 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–0
Hellas Verona–Arezzo

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,26Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz20Passzpontosság11 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Arezzo–Palermo

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Avellino–Arezzo

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Cagliari–Arezzo

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap108 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap203 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap383 perc10 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó6 értékelt meccs · szórás: 0,60
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55203000,006,370,443,10
Utolsó 1010383000,006,250,472,11
Utolsó 2010383000,006,250,472,11
Hazai5 meccs
256perc0gól0gólpassz6,44értékelés
Idegenbeli5 meccs
127perc0gól0gólpassz6,05értékelés
Kezdőként10 meccs
383perc0gól0gólpassz6,25értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 14.
  2. –2026. 08. 22.
  3. –2026. 08. 30.
  4. 5,32026. 09. 06.
  5. 6,82026. 09. 20.
  6. –2026. 10. 10.
  7. 6,92026. 10. 18.
  8. 5,92026. 10. 24.
  9. 5,92026. 10. 28.
  10. 6,72026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 184 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
184 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
203 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,23 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.14.–
  2. K08.22.–
  3. K08.30.–
  4. K09.06.90′
  5. K09.20.90′
  6. K10.10.–
  7. K10.18.19′
  8. K10.24.76′
  9. K10.28.18′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
203perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,37értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
383perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,25értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc203
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,37

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc50/1380,00
Gólpassz / 90 perc55/1380,00
Átlagértékelés94/1386,25

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.