Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Metinho
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Metinho

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc74282,4 perc/meccs
Gól + gólpassz20,24 / 90 perc
Átlagértékelés6,649 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC Basel 1893Super League · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex48,3/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
88,90 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,12
Gólpassz / 90
0,12
Lövés
9
Kaput talál
3
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
11,10 %

Passz és kreativitás

Passz
343
Passzpontosság
36,60 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
0,61
Sikeres csel
3
Cselezési siker
30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
15
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
2,43
Megnyert párharc
37
Párharcsiker
49,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
16
Elkövetett szabálytalanság
12

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,24

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
742 perc
Átlagértékelés
6,64
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,502026. 09. 06.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Super League2026FC Basel 1893 · Középpályás
48,3index / 100
Meccs9 Kezdő8 Perc742 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,24 Értékelés6,64 Passzpontosság36,60 %
98% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli2–1
FC Lugano–FC Basel 1893

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz45Passzpontosság38 %Párharc / megnyert13 / 9Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,62Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz53Passzpontosság47 %Párharc / megnyert13 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
FC Vaduz–FC Basel 1893

KezdőM · 85 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz1Szerelés6Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz40Passzpontosság34 %Párharc / megnyert10 / 8Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz46Passzpontosság41 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–4
FC Luzern–FC Basel 1893

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz41Passzpontosság40 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
FC Basel 1893–FC Lugano

Csereként beálltM · 45 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz16Passzpontosság16 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
FC Basel 1893–FC Sion

KezdőM · 89 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,23Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz41Passzpontosság39 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
Gól–Gólpassz1Értékelés6,70Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz32Passzpontosság29 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
FC Zurich–FC Basel 1893

KezdőM · 88 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz29Passzpontosság24 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap265 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap742 perc9 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,38
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55445000,006,570,613,03
Utolsó 109742110,246,640,612,43
Utolsó 209742110,246,640,612,43
Hazai4 meccs
314perc1gól0gólpassz6,67értékelés
Idegenbeli5 meccs
428perc0gól1gólpassz6,62értékelés
Kezdőként8 meccs
697perc0gól1gólpassz6,54értékelés
Csereként1 meccs
45perc1gól0gólpassz7,50értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 08. 22.
  2. 6,72026. 08. 29.
  3. 6,22026. 09. 03.
  4. 7,52026. 09. 06.
  5. 6,62026. 09. 13.
  6. 6,32026. 09. 20.
  7. 7,02026. 10. 11.
  8. 6,62026. 10. 25.
  9. 6,32026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
265 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
371,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,24 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.22.88′
  2. K08.29.75′
  3. K09.03.89′
  4. C09.06.45′
  5. K09.13.90′
  6. K09.20.90′
  7. K10.11.85′
  8. K10.25.90′
  9. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
445perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,57értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
742perc1gól1gólpassz0,24G+GP / 906,64értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc445
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,57

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc33/800,12
Gólpassz / 90 perc30/800,12
Átlagértékelés29/806,64

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.