Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
G. Luján
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

G. Luján

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc44740,6 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,956 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonInter MiamiMajor League Soccer · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex42,9/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
209
Passzpontosság
34,20 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,40
Sikeres csel
6
Cselezési siker
85,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
2,21
Megnyert párharc
16
Párharcsiker
61,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,20

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
447 perc
Átlagértékelés
6,95
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,872026. 10. 15.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026Inter Miami · Védő
42,9index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc447 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,95 Passzpontosság34,20 %
100% adatlefedettségStabil forma
Leagues Cup2026Inter Miami · Védő
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,27Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz29Passzpontosság25 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Inter Miami–FC Cincinnati

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,68Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz49Passzpontosság43 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés7,17Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz35Passzpontosság31 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,87Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz33Passzpontosság32 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
Inter Miami–DC United

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,42Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz46Passzpontosság42 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Columbus Crew–Inter Miami

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz17Passzpontosság14 %Párharc / megnyert2 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
Nashville SC–Inter Miami

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–3
Inter Miami–Leon

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap153 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap423 perc6 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap447 perc11 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 2,49
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55333000,007,000,542,43
Utolsó 1010447000,005,960,402,21
Utolsó 2011447000,005,960,402,21
Hazai5 meccs
270perc0gól0gólpassz5,49értékelés
Idegenbeli6 meccs
177perc0gól0gólpassz6,58értékelés
Kezdőként11 meccs
447perc0gól0gólpassz5,96értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. 6,32026. 08. 20.
  3. 0,02026. 09. 13.
  4. –2026. 09. 28.
  5. 7,42026. 10. 11.
  6. 7,92026. 10. 15.
  7. 7,22026. 10. 18.
  8. –2026. 10. 24.
  9. 6,72026. 10. 29.
  10. 6,32026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 153 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
63 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
153 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
423 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,20 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.–
  2. K08.20.24′
  3. K09.13.0′
  4. K09.28.–
  5. K10.11.90′
  6. K10.15.90′
  7. K10.18.90′
  8. K10.24.–
  9. K10.29.90′
  10. K11.02.63′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
333perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 907,00értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
447perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,96értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc333
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés7,00

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc161/2140,00
Gólpassz / 90 perc163/2140,00
Átlagértékelés109/2145,96

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.