Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCatanzaroSerie B · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex49,9/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
88,90 %
Nem lépett pályára
0 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,20
Gólpassz / 90
0,20
Lövés
3
Kaput talál
2
Lövés pontossága
66,70 %
Gólkonverzió
33,30 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
183
Passzpontosság
23,40 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
1,22
Sikeres csel
1
Cselezési siker
50 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
12
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
2,64
Megnyert párharc
24
Párharcsiker
60 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
8
!
Fegyelem
Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,41
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
443 perc
Átlagértékelés
6,60
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés8,202026. 10. 16.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap136 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés30 nap316 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés90 nap443 perc9 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 2,19
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
316
1
0
0,28
5,29
0,85
1,99
Utolsó 10
9
443
1
1
0,41
5,87
1,22
2,64
Utolsó 20
9
443
1
1
0,41
5,87
1,22
2,64
Hazai4 meccs
178perc0gól0gólpassz4,91értékelés
Idegenbeli5 meccs
265perc1gól1gólpassz6,64értékelés
Kezdőként8 meccs
411perc1gól1gólpassz5,82értékelés
Csereként1 meccs
32perc–gól0gólpassz6,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
6,32026. 08. 30.
6,32026. 09. 05.
7,32026. 09. 12.
6,42026. 09. 19.
0,02026. 10. 11.
8,22026. 10. 16.
6,42026. 10. 24.
6,02026. 10. 27.
5,92026. 10. 31.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 226 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,9 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között3,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc316Gól1Gólpassz0Átlagértékelés5,29
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc28/1380,25
Gólpassz / 90 perc37/1380,25
Átlagértékelés68/1386,55
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.