Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Valoti
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Valoti

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc37052,9 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,346 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonVicenza VirtusSerie B · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex34,8/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
8
Kaput talál
3
Lövés pontossága
37,50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
176
Passzpontosság
30,70 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,24
Sikeres csel
5
Cselezési siker
83,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
12
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
4,14
Megnyert párharc
24
Párharcsiker
48 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
14

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,73

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
370 perc
Átlagértékelés
6,34
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,702026. 11. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Serie B2026Vicenza Virtus · Középpályás
34,8index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc370 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,34 Passzpontosság30,70 %
94% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli3–1
Palermo–Vicenza Virtus

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz55Passzpontosság48 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Vicenza Virtus–Modena

KezdőM · 76 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz24Passzpontosság20 %Párharc / megnyert13 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Empoli–Vicenza Virtus

KezdőM · 83 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,58Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz41Passzpontosság33 %Párharc / megnyert15 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Benevento–Vicenza Virtus

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–3
Vicenza Virtus–Pisa

KezdőM · 36 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,22Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz18Passzpontosság14 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,69Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz14Passzpontosság13 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Vicenza Virtus–Juve Stabia

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,36Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz24Passzpontosság21 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap166 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap285 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap370 perc7 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott6 értékelt meccs · szórás: 0,33
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55308000,006,340,294,68
Utolsó 107370000,006,340,244,14
Utolsó 207370000,006,340,244,14
Hazai3 meccs
112perc0gól0gólpassz6,36értékelés
Idegenbeli4 meccs
258perc0gól0gólpassz6,33értékelés
Kezdőként7 meccs
370perc0gól0gólpassz6,34értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 6,42026. 09. 06.
  2. –2026. 09. 12.
  3. 5,72026. 09. 20.
  4. 6,22026. 10. 10.
  5. 6,62026. 10. 23.
  6. 6,52026. 10. 27.
  7. 6,72026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 166 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
166 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
285 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,73 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. K09.06.62′
  2. K09.12.–
  3. K09.20.23′
  4. K10.10.36′
  5. N10.17.–
  6. K10.23.83′
  7. K10.27.76′
  8. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
308perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,34értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
370perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,34értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc285
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,50

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc59/1380,00
Gólpassz / 90 perc64/1380,00
Átlagértékelés87/1386,34

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.