Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Uzeda
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Uzeda

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc36351,9 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,555 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAlways ReadyPrimera División · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex39,1/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
10
Kaput talál
4
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
127
Passzpontosság
22,30 %
Kulcspassz
8
Kulcspassz / 90
1,98
Sikeres csel
1
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,25
Megnyert párharc
11
Párharcsiker
52,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,25

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
363 perc
Átlagértékelés
6,55
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,262026. 10. 12.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera División2026Always Ready · Középpályás
39,1index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc363 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,55 Passzpontosság22,30 %
94% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,64Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz21Passzpontosság18 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai5–1
Always Ready–Real Oruro

KezdőM · 88 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 2Passz27Passzpontosság22 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
The Strongest–Always Ready

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,26Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz38Passzpontosság32 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz23Passzpontosság17 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai6–0
Always Ready–Guabirá

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,22Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság14 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Always Ready–Aurora

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap60 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap212 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap363 perc7 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó5 értékelt meccs · szórás: 0,38
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55273000,006,631,980,33
Utolsó 107363000,006,551,980,25
Utolsó 207363000,006,551,980,25
Hazai3 meccs
152perc0gól0gólpassz6,79értékelés
Idegenbeli4 meccs
211perc0gól0gólpassz6,39értékelés
Kezdőként7 meccs
363perc0gól0gólpassz6,55értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 6,22026. 09. 06.
  2. –2026. 09. 13.
  3. 6,32026. 09. 17.
  4. 7,32026. 10. 12.
  5. –2026. 10. 18.
  6. 6,32026. 10. 25.
  7. 6,62026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 148 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
60 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
148 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
212 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,25 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. N08.27.–
  2. K09.06.90′
  3. K09.13.–
  4. K09.17.61′
  5. K10.12.64′
  6. K10.18.–
  7. K10.25.88′
  8. K11.02.60′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
273perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,63értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
363perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,55értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc273
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,63

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc64/960,00
Gólpassz / 90 perc65/960,00
Átlagértékelés46/966,55

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.