Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Bai Yang
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Bai Yang

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc69557,9 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,559 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBeijing GuoanSuper League · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex43,3/10096% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
1
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
367
Passzpontosság
40,10 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
0,65
Sikeres csel
1
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
10
Labdaszerzés
9
Védőakció / 90
2,46
Megnyert párharc
25
Párharcsiker
53,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,26

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
695 perc
Átlagértékelés
6,55
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,602026. 10. 18.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Super League2026Beijing Guoan · Védő
43,3index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc478 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,87 Passzpontosság45 %
96% adatlefedettségStabil forma
AFC Champions League Elite2026Beijing Guoan · Védő
24,6index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc217 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés5,92 Passzpontosság25,80 %
86% adatlefedettségStabil forma
Angol FA-kupa2026Beijing Guoan · Védő
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Idegenbeli7–4
Port FC–Beijing Guoan

KezdőD · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,18Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz24Passzpontosság20 %Párharc / megnyert5 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,06Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz41Passzpontosság32 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–4
Henan Jianye–Beijing Guoan

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Gól–Gólpassz0Értékelés7,60Kulcspassz3Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz57Passzpontosság53 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,53Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz30Passzpontosság22 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz68Passzpontosság63 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Beijing Guoan–Rizhao Yuqi

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz21Passzpontosság7 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Gól–Gólpassz0Értékelés5,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz53Passzpontosság47 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Gól–Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz18Passzpontosság15 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–4
Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz55Passzpontosság37 %Párharc / megnyert8 / 7Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap127 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap349 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap695 perc12 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 0,75
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55284000,006,341,272,54
Utolsó 1010529000,006,400,682,38
Utolsó 2012695000,006,550,652,46
Hazai4 meccs
239perc0gól0gólpassz6,52értékelés
Idegenbeli8 meccs
456perc0gól0gólpassz6,57értékelés
Kezdőként12 meccs
695perc0gól0gólpassz6,55értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 5,92026. 08. 22.
  2. 6,32026. 08. 28.
  3. –2026. 09. 01.
  4. –2026. 09. 05.
  5. 7,22026. 10. 09.
  6. 6,52026. 10. 13.
  7. 7,62026. 10. 18.
  8. –2026. 10. 24.
  9. 6,12026. 10. 27.
  10. 5,22026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 127 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
45 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
127 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
349 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,26 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.22.90′
  2. K08.28.90′
  3. K09.01.–
  4. K09.05.–
  5. K10.09.65′
  6. K10.13.90′
  7. K10.18.67′
  8. K10.24.–
  9. K10.27.82′
  10. K11.03.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
284perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,34értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
529perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,40értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc284
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,34

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc80/1040,00
Gólpassz / 90 perc86/1040,00
Átlagértékelés68/1045,92

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.