Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
D. Pereira
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

D. Pereira

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc35935,9 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,348 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCF MontrealMajor League Soccer · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex29,5/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
80 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
5
Kaput talál
2
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
186
Passzpontosság
31,60 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,75
Sikeres csel
4
Cselezési siker
40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
1,25
Megnyert párharc
9
Párharcsiker
28,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,75

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
359 perc
Átlagértékelés
6,34
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,782026. 10. 31.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026CF Montreal · Középpályás
29,5index / 100
Meccs8 Kezdő7 Perc332 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,29 Passzpontosság32,90 %
96% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026Venezuela · Középpályás
31,8index / 100
Meccs2 Kezdő1 Perc27 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,70 Passzpontosság12 %
74% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,78Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz46Passzpontosság41 %Párharc / megnyert9 / 2Csel / sikeres5 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Charlotte–CF Montreal

KezdőM · 8 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,56Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz9Passzpontosság9 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres2 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–2
CF Montreal–Nashville SC

KezdőM · 87 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,12Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz30Passzpontosság26 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,15Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság5 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz53Passzpontosság48 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Toronto FC–CF Montreal

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Jordan–Venezuela

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
South Korea–Venezuela

Csereként beálltM · 27 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz12Passzpontosság12 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli7–1
Inter Miami–CF Montreal

Csereként beálltM · 38 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz18Passzpontosság15 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Columbus Crew–CF Montreal

KezdőM · 31 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz13Passzpontosság11 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
CF Montreal–DC United

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap98 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap290 perc7 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap359 perc10 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,37
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55263000,006,201,030,68
Utolsó 1010359000,006,340,751,25
Utolsó 2010359000,006,340,751,25
Hazai3 meccs
154perc0gól0gólpassz6,26értékelés
Idegenbeli7 meccs
205perc0gól0gólpassz6,36értékelés
Kezdőként8 meccs
294perc0gól0gólpassz6,25értékelés
Csereként2 meccs
65perc–gól0gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. 6,52026. 08. 20.
  3. 6,52026. 08. 30.
  4. 6,72026. 10. 02.
  5. –2026. 10. 06.
  6. 6,42026. 10. 15.
  7. 6,22026. 10. 18.
  8. 6,12026. 10. 24.
  9. 5,62026. 10. 29.
  10. 6,82026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 185 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
185 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
263 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,75 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. K08.20.31′
  2. C08.30.38′
  3. C10.02.27′
  4. K10.06.–
  5. N10.10.–
  6. K10.15.67′
  7. K10.18.11′
  8. K10.24.87′
  9. K10.29.8′
  10. K10.31.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
263perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,20értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
359perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,34értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc263
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,20

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc210/2620,00
Gólpassz / 90 perc216/2620,00
Átlagértékelés166/2626,29

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.