Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
I. Marconi
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

I. Marconi

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc24448,8 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,354 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonVirtus EntellaSerie B · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex31,8/10090% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
4 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
80 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
159
Passzpontosság
51,40 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
2,58
Megnyert párharc
10
Párharcsiker
58,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,74

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
244 perc
Átlagértékelés
6,35
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,932026. 09. 11.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Serie B2026Virtus Entella · Védő
31,8index / 100
Meccs5 Kezdő4 Perc244 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,35 Passzpontosság51,40 %
90% adatlefedettségStabil forma
Olasz Kupa2026Virtus Entella · Védő
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli2–0
Sampdoria–Virtus Entella

KezdőD · 54 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,89Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz39Passzpontosság32 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Virtus Entella–Avellino

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Cremonese–Virtus Entella

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–4
Pisa–Virtus Entella

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,93Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz77Passzpontosság72 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,28Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz38Passzpontosság36 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Virtus Entella–Cesena

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Sudtirol–Virtus Entella

Csereként beálltD · 10 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz5Passzpontosság4 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Hellas Verona–Virtus Entella

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap54 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap54 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap244 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó5 értékelt meccs · szórás: 2,56
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55244000,005,080,002,58
Utolsó 105244000,005,080,002,58
Utolsó 205244000,005,080,002,58
Hazai2 meccs
90perc0gól0gólpassz3,14értékelés
Idegenbeli3 meccs
154perc0gól0gólpassz6,37értékelés
Kezdőként4 meccs
234perc0gól0gólpassz4,78értékelés
Csereként1 meccs
10perc–gól0gólpassz6,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 22.
  2. 6,32026. 09. 06.
  3. 6,92026. 09. 11.
  4. 0,02026. 10. 27.
  5. 5,92026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 54 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
54 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
54 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,74 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. N08.16.–
  2. C08.22.10′
  3. N08.29.–
  4. K09.06.90′
  5. K09.11.90′
  6. N09.19.–
  7. K10.27.0′
  8. K10.31.54′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
244perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,08értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
244perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,08értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc234
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,78

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc43/1140,00
Gólpassz / 90 perc42/1140,00
Átlagértékelés81/1145,08

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.