Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonPisaSerie B · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex52,8/10094% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
2
Gólpassz
2
Gól / 90
0,39
Gólpassz / 90
0,39
Lövés
10
Kaput talál
4
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
20 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
122
Passzpontosság
17,30 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
0,98
Sikeres csel
3
Cselezési siker
50 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
3
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
1,58
Megnyert párharc
15
Párharcsiker
33,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
4
!
Fegyelem
Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
457 perc
Átlagértékelés
6,73
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés8,302026. 10. 17.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap180 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés30 nap342 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés90 nap457 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 1,02
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
342
1
1
0,53
6,55
1,05
1,32
Utolsó 10
9
457
2
2
0,79
6,73
0,98
1,58
Utolsó 20
9
457
2
2
0,79
6,73
0,98
1,58
Hazai4 meccs
225perc1gól1gólpassz6,96értékelés
Idegenbeli5 meccs
232perc1gól1gólpassz6,49értékelés
Kezdőként9 meccs
457perc2gól2gólpassz6,73értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
–2026. 05. 23.
–2026. 08. 17.
6,32026. 09. 11.
7,92026. 09. 20.
6,32026. 10. 10.
8,32026. 10. 17.
–2026. 10. 25.
6,32026. 10. 28.
5,32026. 11. 01.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,8 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között3,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc342Gól1Gólpassz1Átlagértékelés6,55
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc14/1380,44
Gólpassz / 90 perc17/1380,44
Átlagértékelés38/1386,81
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.