Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Sampson Dweh
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Sampson Dweh

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés17Lefedett pályára lépés
Játékperc1 14467,3 perc/meccs
Gól + gólpassz10,08 / 90 perc
Átlagértékelés7,2413 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLiberiaAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztVédőD
Teljesítményindex38,4/10084% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
17 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
12 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,08
Gólpassz / 90
0
Lövés
16
Kaput talál
6
Lövés pontossága
37,50 %
Gólkonverzió
6,30 %

Passz és kreativitás

Passz
738
Passzpontosság
55,50 %
Kulcspassz
8
Kulcspassz / 90
0,63
Sikeres csel
5
Cselezési siker
71,40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
27
Labdaszerzés
21
Védőakció / 90
3,78
Megnyert párharc
77
Párharcsiker
71,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
16

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,16

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
1 144 perc
Átlagértékelés
7,24
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,702026. 09. 09.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
38,4index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc180 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,86 Passzpontosság49,50 %
84% adatlefedettségStabil forma
Czech Liga2026Plzen · Védő
64,1index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc739 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,12 Értékelés7,50 Passzpontosság56 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
Európa-liga2026Plzen · Védő
47,4index / 100
Meccs5 Kezdő5 Perc225 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,80 Passzpontosság58,20 %
90% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

17 helyi sor
Idegenbeli0–4
Baník Ostrava–Plzen

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,37Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz49Passzpontosság47 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Plzen–Pardubice

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,26Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz73Passzpontosság65 %Párharc / megnyert12 / 10Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Plzen–Levski Sofia

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,68Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz82Passzpontosság79 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
FK Jablonec–Plzen

KezdőD · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés6,98Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz36Passzpontosság28 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Ferencvárosi TC–Plzen

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,33Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz48Passzpontosság42 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Plzen–Mlada Boleslav

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés8,30Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz54Passzpontosság47 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Liberia–Mali

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz47Passzpontosság36 %Párharc / megnyert10 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Rwanda–Liberia

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,72Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz67Passzpontosság59 %Párharc / megnyert5 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Slavia Praha–Plzen

KezdőD · 109 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz26Passzpontosság23 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Plzen–Union St. Gilloise

KezdőD · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz42Passzpontosság36 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Plzen–Sigma Olomouc

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Hradec Králové–Plzen

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés8,70Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz87Passzpontosság76 %Párharc / megnyert8 / 7Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Artis–Plzen

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,89Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz55Passzpontosság49 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Plzen–Slovácko

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz72Passzpontosság67 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai5–1
Plzen–FK Crvena Zvezda

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–0
FK Crvena Zvezda–Plzen

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Plzen–Zlin

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap540 perc6 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 144 perc17 pályára lépés · 12 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,55
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450100,207,120,403,40
Utolsó 1010874100,107,030,723,91
Utolsó 20171 144100,087,240,633,78
Hazai9 meccs
495perc0gól0gólpassz7,14értékelés
Idegenbeli8 meccs
649perc1gól0gólpassz7,33értékelés
Kezdőként17 meccs
1 144perc1gól0gólpassz7,24értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,42026. 09. 17.
  2. 6,32026. 09. 20.
  3. 6,72026. 09. 25.
  4. 7,02026. 09. 29.
  5. 8,32026. 10. 10.
  6. 7,32026. 10. 15.
  7. 7,02026. 10. 18.
  8. 6,72026. 10. 22.
  9. 7,32026. 10. 25.
  10. 7,42026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 270 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
540 perc6 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
1 144,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,16 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.17.45′
  2. K09.20.109′
  3. K09.25.90′
  4. K09.29.90′
  5. K10.10.90′
  6. K10.15.90′
  7. K10.18.90′
  8. K10.22.90′
  9. K10.25.90′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc1gól0gólpassz0,20G+GP / 907,12értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
874perc1gól0gólpassz0,10G+GP / 907,03értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc450
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés7,12

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc13/870,12
Gólpassz / 90 perc61/870,00
Átlagértékelés2/877,50

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.