Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
K. Koulibaly
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

K. Koulibaly

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés18Lefedett pályára lépés
Játékperc64435,8 perc/meccs
Gól + gólpassz10,14 / 90 perc
Átlagértékelés6,808 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSenegalAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztVédőD
Teljesítményindex5,0/10059% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
17 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
94,40 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,14
Lövés
7
Kaput talál
1
Lövés pontossága
14,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
415
Passzpontosság
51,60 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,42
Sikeres csel
1
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
15
Labdaszerzés
11
Védőakció / 90
3,63
Megnyert párharc
29
Párharcsiker
55,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,14

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
644 perc
Átlagértékelés
6,80
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,502026. 10. 19.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

5 játékos–csapat–szezon
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc0 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság0 %
59% adatlefedettségStabil forma
King's Cup2027Al-Hilal Saudi FC · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Pro League2026Al-Hilal Saudi FC · Védő
45,8index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc435 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,75 Passzpontosság51,30 %
100% adatlefedettségStabil forma
AFC Champions League Elite2026Al-Hilal Saudi FC · Védő
50,0index / 100
Meccs3 Kezdő2 Perc209 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,43 Értékelés6,90 Passzpontosság52,20 %
86% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026Senegal · Védő
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

18 helyi sor
Hazai2–0
Gól0Gólpassz1Értékelés7,28Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz74Passzpontosság66 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,14Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz62Passzpontosság56 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Al Shamal–Al-Hilal Saudi FC

Csereként beálltD · 30 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz18Passzpontosság16 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Al-Hilal Saudi FC–Al-Hazm

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz54Passzpontosság49 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Al Sadd–Al-Hilal Saudi FC

KezdőD · 89 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,09Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz51Passzpontosság45 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Comoros–Senegal

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Ethiopia–Senegal

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–6
Gól0Gólpassz0Értékelés7,19Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz53Passzpontosság50 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Al-Hilal Saudi FC–NEOM

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz71Passzpontosság60 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–5
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–3
Al-Fayha–Al-Hilal Saudi FC

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–2
Gól–Gólpassz–Értékelés5,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz32Passzpontosság29 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap210 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap389 perc7 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap644 perc18 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 3,21
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55300010,307,060,603,90
Utolsó 1010389010,235,050,463,93
Utolsó 2018644010,145,440,423,63
Hazai7 meccs
455perc0gól1gólpassz6,76értékelés
Idegenbeli11 meccs
189perc0gól0gólpassz4,12értékelés
Kezdőként17 meccs
614perc0gól1gólpassz5,34értékelés
Csereként1 meccs
30perc0gól0gólpassz6,32értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 09. 25.
  2. 0,02026. 09. 29.
  3. –2026. 10. 04.
  4. –2026. 10. 10.
  5. 7,12026. 10. 13.
  6. 7,52026. 10. 19.
  7. –2026. 10. 23.
  8. 6,32026. 10. 27.
  9. 7,12026. 10. 31.
  10. 7,32026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 210 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
210 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
389 perc6 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
644,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,14 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.25.0′
  2. K09.29.0′
  3. K10.04.–
  4. K10.10.–
  5. K10.13.89′
  6. K10.19.90′
  7. K10.23.–
  8. C10.27.30′
  9. K10.31.90′
  10. K11.03.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
300perc0gól1gólpassz0,30G+GP / 907,06értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
389perc0gól1gólpassz0,23G+GP / 905,05értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc300
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés7,06

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc13/1040,00
Gólpassz / 90 perc6/1040,43
Átlagértékelés22/1046,90

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.