Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. O'Brien-Whitmarsh
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. O'Brien-Whitmarsh

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc27030,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,303 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonNorthamptonLeague Two · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex27,0/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
10
Kaput talál
3
Lövés pontossága
30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
73
Passzpontosság
18,90 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
1,33
Sikeres csel
1
Cselezési siker
12,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,33
Megnyert párharc
8
Párharcsiker
26,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
270 perc
Átlagértékelés
6,30
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,512026. 10. 06.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
League Two2026Northampton · Középpályás
27,0index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc180 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,20 Passzpontosság15,50 %
96% adatlefedettségStabil forma
EFL Trophy2026Northampton · Középpályás
38,7index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,51 Passzpontosság24 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai0–1
Northampton–Oldham

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,11Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz23Passzpontosság15 %Párharc / megnyert14 / 4Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Accrington ST–Northampton

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Northampton–Colchester

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Northampton–Tranmere

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 1Passz21Passzpontosság16 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Grimsby–Northampton

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
York–Northampton

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,51Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz29Passzpontosság24 %Párharc / megnyert11 / 3Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Northampton–Rotherham

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
Shrewsbury–Northampton

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Northampton–Newport County

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Gillingham–Northampton

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap270 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap270 perc9 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott3 értékelt meccs · szórás: 0,16
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55270000,006,301,331,33
Utolsó 109270000,006,301,331,33
Utolsó 209270000,006,301,331,33
Hazai4 meccs
180perc0gól0gólpassz6,20értékelés
Idegenbeli5 meccs
90perc0gól0gólpassz6,51értékelés
Kezdőként9 meccs
270perc0gól0gólpassz6,30értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 29.
  2. –2026. 09. 05.
  3. –2026. 09. 12.
  4. –2026. 09. 19.
  5. 6,52026. 10. 06.
  6. –2026. 10. 10.
  7. –2026. 10. 17.
  8. 6,32026. 10. 20.
  9. 6,12026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-03.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 14,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között14,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
270 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K09.05.–
  2. K09.12.–
  3. K09.19.–
  4. K10.06.90′
  5. K10.10.–
  6. K10.17.–
  7. K10.20.90′
  8. N10.24.–
  9. N10.31.–
  10. K11.03.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
270perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,30értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
270perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,30értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc180
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,20

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc106/1300,00
Gólpassz / 90 perc107/1300,00
Átlagértékelés100/1306,20

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.