Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
T. Bischof
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

T. Bischof

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés15Lefedett pályára lépés
Játékperc81554,3 perc/meccs
Gól + gólpassz40,44 / 90 perc
Átlagértékelés7,0514 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBayern MünchenBajnokok Ligája · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex51,9/10088% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
14 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
93,30 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
2
Gól / 90
0,22
Gólpassz / 90
0,22
Lövés
20
Kaput talál
7
Lövés pontossága
35 %
Gólkonverzió
10 %

Passz és kreativitás

Passz
767
Passzpontosság
65,10 %
Kulcspassz
19
Kulcspassz / 90
2,10
Sikeres csel
3
Cselezési siker
42,90 %

Védekezés és párharc

Szerelés
27
Labdaszerzés
12
Védőakció / 90
4,31
Megnyert párharc
41
Párharcsiker
52,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
15

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
815 perc
Átlagértékelés
7,05
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 10. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen20 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

5 játékos–csapat–szezon
Bajnokok Ligája2026Bayern München · Középpályás
51,9index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc280 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,78 Passzpontosság55,60 %
88% adatlefedettségStabil forma
Bundesliga2026Bayern München · Középpályás
57,8index / 100
Meccs7 Kezdő6 Perc213 Gól0 Gólpassz2 G+GP / 900,85 Értékelés6,82 Passzpontosság51,10 %
94% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa2026Bayern München · Középpályás
66,6index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc162 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,56 Értékelés7,65 Passzpontosság94,60 %
84% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Germany · Középpályás
73,8index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc160 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,56 Értékelés7,70 Passzpontosság57,60 %
84% adatlefedettségStabil forma
Super Cup2026Bayern München · Középpályás
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

17 helyi sor
Idegenbeli0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz3Szerelés6Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz72Passzpontosság63 %Párharc / megnyert9 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai6–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,10Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz99Passzpontosság91 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,16Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz60Passzpontosság50 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Bayern München–Arsenal

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,59Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz54Passzpontosság52 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai6–1
Bayern München–RB Leipzig

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–3
Viking–Bayern München

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz66Passzpontosság60 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,28Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz12Passzpontosság12 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Greece–Germany

KezdőM · 83 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz3Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz61Passzpontosság55 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Germany–Serbia

KezdőM · 77 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz3Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz67Passzpontosság60 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai7–0
Gól0Gólpassz2Értékelés7,48Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz30Passzpontosság27 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz85Passzpontosság79 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,64Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz15Passzpontosság13 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,17Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz28Passzpontosság27 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz107Passzpontosság98 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–1
Bayern München–VfB Stuttgart

Csereként beálltM · 12 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz11Passzpontosság11 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Borussia Dortmund–Bayern München

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap172 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap445 perc7 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap815 perc15 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 2,18
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55352000,005,431,794,60
Utolsó 1010632120,436,292,424,41
Utolsó 2015815220,446,582,104,31
Hazai7 meccs
298perc1gól2gólpassz6,13értékelés
Idegenbeli8 meccs
517perc1gól0gólpassz6,98értékelés
Kezdőként14 meccs
803perc2gól2gólpassz6,56értékelés
Csereként1 meccs
12perc–gól–gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,52026. 09. 18.
  2. 8,22026. 10. 01.
  3. 7,22026. 10. 04.
  4. 6,32026. 10. 10.
  5. 6,62026. 10. 13.
  6. 6,62026. 10. 21.
  7. 6,22026. 10. 25.
  8. 7,12026. 10. 28.
  9. 0,02026. 10. 31.
  10. 7,32026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 262 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
262 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
445 perc7 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
203,8 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. K10.01.77′
  2. K10.04.83′
  3. K10.10.3′
  4. K10.13.90′
  5. N10.17.–
  6. K10.21.90′
  7. K10.25.90′
  8. K10.28.82′
  9. K10.31.0′
  10. K11.03.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
352perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,43értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
632perc1gól2gólpassz0,43G+GP / 906,29értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc352
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés5,43

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc167/1980,00
Gólpassz / 90 perc165/1980,00
Átlagértékelés71/1986,78

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.