Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Adam Ounas
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Adam Ounas

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc45356,6 perc/meccs
Gól + gólpassz20,40 / 90 perc
Átlagértékelés6,806 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAl-GharafaStars League · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex59,9/10092% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
87,50 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
2
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,40
Lövés
14
Kaput talál
3
Lövés pontossága
21,40 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
161
Passzpontosság
27,20 %
Kulcspassz
11
Kulcspassz / 90
2,19
Sikeres csel
15
Cselezési siker
62,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
1,59
Megnyert párharc
37
Párharcsiker
60,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
13
Elkövetett szabálytalanság
0

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
453 perc
Átlagértékelés
6,80
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 10. 08.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Stars League2026Al-Gharafa · Középpályás
59,9index / 100
Meccs6 Kezdő5 Perc284 Gól0 Gólpassz2 G+GP / 900,63 Értékelés6,90 Passzpontosság29,70 %
92% adatlefedettségStabil forma
AFC Champions League Elite2026Al-Gharafa · Támadó
29,8index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc169 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,59 Passzpontosság22,10 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai2–0
Al-Gharafa–Qatar SC

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Al-Ahli Jeddah–Al-Gharafa

KezdőM · 79 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,36Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz23Passzpontosság21 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres7 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Al-Gharafa–Al Ahli Doha

KezdőM · 78 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,88Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz30Passzpontosság21 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Al-Gharafa–Al-Rayyan SC

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz19Passzpontosság16 %Párharc / megnyert16 / 8Csel / sikeres5 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Al-Gharafa–Esteghlal FC

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,82Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz29Passzpontosság23 %Párharc / megnyert13 / 11Csel / sikeres5 / 5Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Al Wakrah–Al-Gharafa

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz4Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz51Passzpontosság44 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Al-Gharafa–Lusail City

Csereként beálltM · 26 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,77Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz9Passzpontosság6 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
Al Sadd–Al-Gharafa

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap79 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap427 perc6 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap453 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 2,42
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55337010,276,581,601,60
Utolsó 108453020,405,832,191,59
Utolsó 208453020,405,832,191,59
Hazai5 meccs
284perc0gól1gólpassz6,68értékelés
Idegenbeli3 meccs
169perc0gól1gólpassz4,69értékelés
Kezdőként7 meccs
427perc0gól2gólpassz5,67értékelés
Csereként1 meccs
26perc0gól0gólpassz6,77értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 09. 05.
  2. 6,82026. 09. 11.
  3. 7,72026. 10. 08.
  4. 6,82026. 10. 12.
  5. 6,32026. 10. 18.
  6. 6,92026. 10. 22.
  7. 6,42026. 10. 26.
  8. –2026. 10. 30.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 79 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
79 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
337 perc5 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
226,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K09.05.0′
  2. C09.11.26′
  3. K10.08.90′
  4. K10.12.90′
  5. K10.18.90′
  6. K10.22.78′
  7. K10.26.79′
  8. K10.30.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
337perc0gól1gólpassz0,27G+GP / 906,58értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
453perc0gól2gólpassz0,40G+GP / 905,83értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc337
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,58

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc23/680,00
Gólpassz / 90 perc8/680,63
Átlagértékelés62/685,52

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.