Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
João Schmidt
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

João Schmidt

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés16Lefedett pályára lépés
Játékperc31519,7 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,518 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSantosSerie A · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex45,6/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
16 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
1
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
205
Passzpontosság
36,70 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
2
Sikeres csel
3
Cselezési siker
75 %

Védekezés és párharc

Szerelés
16
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
6
Megnyert párharc
22
Párharcsiker
55 %
Kiharcolt szabálytalanság
0
Elkövetett szabálytalanság
10

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,86

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
315 perc
Átlagértékelés
6,51
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,112026. 09. 13.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Serie A2026Santos · Középpályás
45,6index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc173 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,51 Passzpontosság23,30 %
100% adatlefedettségStabil forma
CONMEBOL Sudamericana2026Santos · Középpályás
38,9index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc97 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,62 Passzpontosság58,80 %
86% adatlefedettségStabil forma
Copa Do Brasil2026Santos · Középpályás
27,8index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc45 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,30 Passzpontosság24 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Hazai0–0
Santos–Palmeiras

KezdőM · 13 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz16Passzpontosság15 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Santos–Bahia

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,21Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz16Passzpontosság7 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Fluminense–Santos

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Atletico-MG–Santos

KezdőM · 18 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,68Kulcspassz1Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz20Passzpontosság19 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Santos–Flamengo

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Sao Paulo–Santos

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Remo–Santos

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
Atletico-MG–Santos

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,68Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz70Passzpontosság64 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Santos–Cruzeiro

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,11Kulcspassz3Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz40Passzpontosság38 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Santos–Atletico-MG

KezdőM · 7 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,55Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság7 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Internacional–Santos

KezdőM · 7 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,09Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság5 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Santos–Palmeiras

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Palmeiras–Santos

KezdőM · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz30Passzpontosság24 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Santos–Mirassol

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Macara–Santos

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–3
Vasco DA Gama–Santos

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap58 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap76 perc6 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap315 perc16 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 3,25
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5576000,003,873,558,29
Utolsó 1010263000,003,972,406,16
Utolsó 2016315000,004,012,006,00
Hazai7 meccs
155perc0gól0gólpassz4,39értékelés
Idegenbeli9 meccs
160perc0gól0gólpassz3,68értékelés
Kezdőként16 meccs
315perc0gól0gólpassz4,01értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 09. 10.
  2. 7,12026. 09. 13.
  3. 6,72026. 09. 17.
  4. 0,02026. 09. 19.
  5. 0,02026. 10. 03.
  6. 0,02026. 10. 09.
  7. 6,72026. 10. 11.
  8. 0,02026. 10. 18.
  9. 6,22026. 10. 25.
  10. 6,52026. 10. 28.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 58 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
58 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
76 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,86 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.10.7′
  2. K09.13.90′
  3. K09.17.90′
  4. K09.19.0′
  5. K10.03.0′
  6. K10.09.0′
  7. K10.11.18′
  8. K10.18.0′
  9. K10.25.45′
  10. K10.28.13′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
76perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,87értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
263perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,97értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc76
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés3,87

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc133/1850,00
Gólpassz / 90 perc120/1850,00
Átlagértékelés179/1853,62

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.