Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Urri
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Urri

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc63090,0 perc/meccs
Gól + gólpassz20,29 / 90 perc
Átlagértékelés6,767 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSabadellSegunda División · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex55,8/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
7 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,14
Gólpassz / 90
0,14
Lövés
6
Kaput talál
2
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
16,70 %

Passz és kreativitás

Passz
365
Passzpontosság
48,20 %
Kulcspassz
10
Kulcspassz / 90
1,43
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
11
Labdaszerzés
12
Védőakció / 90
3,29
Megnyert párharc
29
Párharcsiker
44,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
17

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,43

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
630 perc
Átlagértékelés
6,76
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,362026. 09. 07.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Segunda División2026Sabadell · Középpályás
55,8index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc630 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,29 Értékelés6,76 Passzpontosság48,20 %
94% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Idegenbeli2–1
Albacete–Sabadell

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,09Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz82Passzpontosság71 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Sabadell–Tenerife

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,21Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz41Passzpontosság33 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Burgos–Sabadell

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,83Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz45Passzpontosság34 %Párharc / megnyert14 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
AD Ceuta FC–Sabadell

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz36Passzpontosság27 %Párharc / megnyert12 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Celta de Vigo II–Sabadell

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,84Kulcspassz0Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz59Passzpontosság44 %Párharc / megnyert14 / 9Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Mallorca–Sabadell

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,51Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz76Passzpontosság64 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Sabadell–Cordoba

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz1Értékelés7,36Kulcspassz4Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz26Passzpontosság18 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap360 perc4 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap630 perc7 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,37
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450000,006,680,803,40
Utolsó 107630110,296,761,433,29
Utolsó 207630110,296,761,433,29
Hazai2 meccs
180perc1gól1gólpassz6,79értékelés
Idegenbeli5 meccs
450perc0gól0gólpassz6,74értékelés
Kezdőként7 meccs
630perc1gól1gólpassz6,76értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 7,42026. 09. 07.
  2. 6,52026. 09. 13.
  3. 6,82026. 09. 26.
  4. 6,52026. 10. 10.
  5. 6,82026. 10. 18.
  6. 6,22026. 10. 25.
  7. 7,12026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,3 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,3 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
360 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
315,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,43 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K09.07.90′
  2. K09.13.90′
  3. K09.26.90′
  4. K10.10.90′
  5. K10.18.90′
  6. K10.25.90′
  7. K10.31.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,68értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
630perc1gól1gólpassz0,29G+GP / 906,76értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc450
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,68

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc50/1630,14
Gólpassz / 90 perc59/1630,14
Átlagértékelés40/1636,76

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.