Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
D. Kubatta
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

D. Kubatta

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc37353,3 perc/meccs
Gól + gólpassz10,24 / 90 perc
Átlagértékelés6,835 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonWSG WattensBundesliga · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex44,5/10092% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
85,70 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,24
Gólpassz / 90
0
Lövés
6
Kaput talál
1
Lövés pontossága
16,70 %
Gólkonverzió
16,70 %

Passz és kreativitás

Passz
212
Passzpontosság
39,40 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
2,41
Megnyert párharc
21
Párharcsiker
67,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,24

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
373 perc
Átlagértékelés
6,83
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,492026. 10. 18.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Bundesliga2026WSG Wattens · Védő
44,5index / 100
Meccs6 Kezdő5 Perc373 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,24 Értékelés6,83 Passzpontosság39,40 %
92% adatlefedettségStabil forma
Klub felkészülési mérkőzések2026WSG Wattens · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli2–1
Lask Linz–WSG Wattens

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,94Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz47Passzpontosság39 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–1
WSG Wattens–Grazer AK

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,12Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 0Passz51Passzpontosság45 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Gól1Gólpassz0Értékelés8,49Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz54Passzpontosság47 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
WSG Wattens–Ried

KezdőD · 1 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–6
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–0
Rapid Vienna–WSG Wattens

Csereként beálltD · 12 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz14Passzpontosság14 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
WSG Wattens–TSV Hartberg

Nevezve, nem lépett pályáraD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Austria Vienna–WSG Wattens

Nevezve, nem lépett pályáraD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Austria Lustenau–WSG Wattens

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Gól–Gólpassz0Értékelés5,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz45Passzpontosság33 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap271 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap373 perc7 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 2,69
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55271100,335,390,002,32
Utolsó 107373100,245,690,002,41
Utolsó 207373100,245,690,002,41
Hazai3 meccs
181perc0gól0gólpassz4,34értékelés
Idegenbeli4 meccs
192perc1gól0gólpassz7,04értékelés
Kezdőként6 meccs
361perc1gól0gólpassz5,49értékelés
Csereként1 meccs
12perc–gól0gólpassz6,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 5,92026. 08. 16.
  2. 6,72026. 09. 18.
  3. –2026. 10. 01.
  4. 0,02026. 10. 10.
  5. 8,52026. 10. 18.
  6. 7,12026. 10. 24.
  7. 5,92026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
271 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
373,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,24 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
6 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.90′
  2. N08.28.–
  3. N09.02.0′
  4. N09.13.0′
  5. C09.18.12′
  6. K10.01.–
  7. K10.10.1′
  8. K10.18.90′
  9. K10.24.90′
  10. K10.31.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
271perc1gól0gólpassz0,33G+GP / 905,39értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
373perc1gól0gólpassz0,24G+GP / 905,69értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc271
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés5,39

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc6/670,24
Gólpassz / 90 perc50/670,00
Átlagértékelés62/674,27

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.