Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Watanabe
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Watanabe

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc49971,3 perc/meccs
Gól + gólpassz50,90 / 90 perc
Átlagértékelés7,117 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonMito HollyhockJ1 League · 2027
PosztTámadóF
Teljesítményindex64,6/10094% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
4 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
5
Gólpassz
0
Gól / 90
0,90
Gólpassz / 90
0
Lövés
10
Kaput talál
5
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
50 %

Passz és kreativitás

Passz
114
Passzpontosság
15,30 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,36
Sikeres csel
2
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
1,98
Megnyert párharc
26
Párharcsiker
47,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
17
Elkövetett szabálytalanság
10

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,18

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
499 perc
Átlagértékelés
7,11
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés9,902026. 09. 02.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen44 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
J1 League2027Mito Hollyhock · Támadó
64,6index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc499 Gól5 Gólpassz0 G+GP / 900,90 Értékelés7,11 Passzpontosság15,30 %
94% adatlefedettségJavuló forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,31Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz11Passzpontosság10 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Mito Hollyhock–Kawasaki Frontale

Kezdő · csapatkapitányF · 83 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz26Passzpontosság21 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz13Passzpontosság11 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai4–2
Mito Hollyhock–Kashima

KezdőF · 80 perc

Gól4Gólpassz0Értékelés9,90Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 4Passz17Passzpontosság15 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Mito Hollyhock–Machida Zelvia

Kezdő · csapatkapitányF · 75 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz19Passzpontosság16 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Kyoto Sanga–Mito Hollyhock

Kezdő · csapatkapitányF · 63 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz19Passzpontosság17 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Mito Hollyhock–Gamba Osaka

Kezdő · csapatkapitányF · 63 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz9Passzpontosság7 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap66 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap436 perc6 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap499 perc7 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 1,17
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55373501,217,300,242,17
Utolsó 107499500,907,110,361,98
Utolsó 207499500,907,110,361,98
Hazai4 meccs
301perc5gól0gólpassz7,60értékelés
Idegenbeli3 meccs
198perc0gól0gólpassz6,46értékelés
Kezdőként7 meccs
499perc5gól0gólpassz7,11értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 08. 15.
  2. 6,72026. 08. 22.
  3. 7,22026. 08. 29.
  4. 9,92026. 09. 02.
  5. 6,42026. 09. 05.
  6. 6,72026. 09. 12.
  7. 6,32026. 09. 19.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotNincs friss részvételi adatAz utolsó lefedett pályára lépés 47 napja volt; ennek oka az adatból nem ismert.
14 napos meccsterhelésNincs elég adatA 14 napos ablakban nincs lefedett játékperc.
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
30 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
99,8 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,18 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K08.15.63′
  2. K08.22.63′
  3. K08.29.75′
  4. K09.02.80′
  5. K09.05.69′
  6. K09.12.83′
  7. K09.19.66′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
373perc5gól0gólpassz1,21G+GP / 907,30értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
499perc5gól0gólpassz0,90G+GP / 907,11értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc373
Gól5
Gólpassz0
Átlagértékelés7,30

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc4/910,90
Gólpassz / 90 perc54/910,00
Átlagértékelés7/917,11

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.