Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
D. Gassama
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

D. Gassama

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc60746,7 perc/meccs
Gól + gólpassz20,30 / 90 perc
Átlagértékelés6,728 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonMauritaniaAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztJátékos
Teljesítményindex29,5/10082% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
2
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,30
Lövés
22
Kaput talál
5
Lövés pontossága
22,70 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
175
Passzpontosság
20,20 %
Kulcspassz
12
Kulcspassz / 90
1,78
Sikeres csel
16
Cselezési siker
76,20 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
0,74
Megnyert párharc
44
Párharcsiker
63,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
20
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
607 perc
Átlagértékelés
6,72
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 10. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

5 játékos–csapat–szezon
Africa Cup of Nations - Qualification2027Mauritania · Játékos
29,5index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,50 Passzpontosság21 %
82% adatlefedettségStabil forma
Premiership2026Rangers · Középpályás
53,0index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc472 Gól0 Gólpassz2 G+GP / 900,38 Értékelés6,78 Passzpontosság21 %
96% adatlefedettségVisszaeső forma
Konferencia-liga2026Rangers · Támadó
22,3index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc45 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,60 Passzpontosság7 %
64% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Rangers · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026Rangers · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,92Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság4 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
Rangers–ST Johnstone

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Dundee–Rangers

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,34Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz34Passzpontosság27 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Rangers–Kilmarnock

KezdőM · 88 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál7 / 0Passz24Passzpontosság20 %Párharc / megnyert13 / 10Csel / sikeres4 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Benin–Mauritania

Kezdő90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz25Passzpontosság21 %Párharc / megnyert13 / 8Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Celtic–Rangers

KezdőM · 72 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz18Passzpontosság11 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Rangers–Celtic

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Rangers–ST Mirren

KezdőM · 78 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,79Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz28Passzpontosság24 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Rangers–Motherwell

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Falkirk–Rangers

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,68Kulcspassz4Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz29Passzpontosság22 %Párharc / megnyert7 / 7Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Aberdeen–Rangers

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
FK Jablonec–Rangers

KezdőM · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz10Passzpontosság7 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Rangers–FK Jablonec

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Rangers–Jagiellonia

Kezdő– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Jagiellonia–Rangers

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap54 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap322 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap607 perc13 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,65
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55394010,236,541,600,69
Utolsó 1010562020,326,741,920,80
Utolsó 2013607020,306,721,780,74
Hazai6 meccs
166perc0gól1gólpassz7,25értékelés
Idegenbeli7 meccs
441perc0gól1gólpassz6,55értékelés
Kezdőként13 meccs
607perc0gól2gólpassz6,72értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 30.
  2. 7,72026. 09. 02.
  3. –2026. 09. 05.
  4. 6,82026. 09. 09.
  5. –2026. 09. 13.
  6. 6,32026. 09. 20.
  7. 6,52026. 09. 29.
  8. 7,72026. 10. 10.
  9. 6,32026. 10. 17.
  10. 5,92026. 10. 28.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-28.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 54 perc 14 nap alatt · legutóbb 11,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között11,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
54 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
232 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
303,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K09.02.90′
  2. K09.05.–
  3. K09.09.78′
  4. K09.13.–
  5. K09.20.72′
  6. K09.29.90′
  7. K10.10.88′
  8. K10.17.90′
  9. N10.24.–
  10. K10.28.54′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
394perc0gól1gólpassz0,23G+GP / 906,54értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
562perc0gól2gólpassz0,32G+GP / 906,74értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc322
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,62

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc66/740,00
Gólpassz / 90 perc7/740,38
Átlagértékelés22/746,78

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.