Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
G. Alesi
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

G. Alesi

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc64771,9 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,479 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCatanzaroSerie B · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex49,4/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
13
Kaput talál
1
Lövés pontossága
7,70 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
253
Passzpontosság
29,50 %
Kulcspassz
14
Kulcspassz / 90
1,95
Sikeres csel
9
Cselezési siker
52,90 %

Védekezés és párharc

Szerelés
13
Labdaszerzés
9
Védőakció / 90
3,06
Megnyert párharc
41
Párharcsiker
56,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
15
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,28

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
647 perc
Átlagértékelés
6,47
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 10. 31.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Serie B2026Catanzaro · Középpályás
49,4index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc647 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,47 Passzpontosság29,50 %
98% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai1–1
Catanzaro–Padova

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz4Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz56Passzpontosság49 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Benevento–Catanzaro

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,07Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz39Passzpontosság32 %Párharc / megnyert13 / 9Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–6
Catanzaro–Ascoli

KezdőF · 12 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság5 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Hellas Verona–Catanzaro

KezdőF · 28 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,64Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság10 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Catanzaro–Mantova

KezdőF · 78 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,74Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz22Passzpontosság17 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Sampdoria–Catanzaro

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz37Passzpontosság26 %Párharc / megnyert13 / 9Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Catanzaro–Carrarese

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,04Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz30Passzpontosság27 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Sudtirol–Catanzaro

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz2Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz30Passzpontosság27 %Párharc / megnyert13 / 6Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Pisa–Catanzaro

KezdőF · 79 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz22Passzpontosság17 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap298 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap647 perc9 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,43
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55298000,006,422,423,32
Utolsó 109647000,006,471,953,06
Utolsó 209647000,006,471,953,06
Hazai4 meccs
270perc0gól0gólpassz6,61értékelés
Idegenbeli5 meccs
377perc0gól0gólpassz6,36értékelés
Kezdőként9 meccs
647perc0gól0gólpassz6,47értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 30.
  2. 6,52026. 09. 05.
  3. 7,02026. 09. 12.
  4. 6,32026. 09. 19.
  5. 5,72026. 10. 11.
  6. 6,62026. 10. 16.
  7. 6,52026. 10. 24.
  8. 6,12026. 10. 27.
  9. 7,22026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 192 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
192 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
298 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,28 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.30.79′
  2. K09.05.90′
  3. K09.12.90′
  4. K09.19.90′
  5. K10.11.78′
  6. K10.16.28′
  7. K10.24.12′
  8. K10.27.90′
  9. K10.31.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
298perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,42értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
647perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,47értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc298
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,42

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc109/1380,00
Gólpassz / 90 perc110/1380,00
Átlagértékelés55/1386,62

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.