Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
S. Shpendi
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

S. Shpendi

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc13021,7 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,712 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonEmpoliSerie B · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex32,7/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
4
Kaput talál
2
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
18
Passzpontosság
9,10 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
1,38
Sikeres csel
3
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
1,38
Megnyert párharc
10
Párharcsiker
47,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
1
Lap / 90
0,69

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
130 perc
Átlagértékelés
6,71
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,752026. 10. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Serie B2026Empoli · Támadó
32,7index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc130 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,71 Passzpontosság9,10 %
92% adatlefedettségStabil forma
Olasz Kupa2026Empoli · Támadó
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli2–1
Cesena–Empoli

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,75Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz13Passzpontosság11 %Párharc / megnyert13 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 1 piros
Hazai0–2
Empoli–Vicenza Virtus

KezdőF · 40 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,67Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz5Passzpontosság4 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Ascoli–Empoli

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–4
Empoli–Palermo

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Modena–Empoli

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Carrarese–Empoli

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Mantova–Empoli

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Empoli–Cremonese

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Pisa–Empoli

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap130 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap130 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap130 perc6 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott2 értékelt meccs · szórás: 0,04
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55130000,006,711,381,38
Utolsó 106130000,006,711,381,38
Utolsó 206130000,006,711,381,38
Hazai2 meccs
40perc0gól0gólpassz6,67értékelés
Idegenbeli4 meccs
90perc0gól0gólpassz6,75értékelés
Kezdőként6 meccs
130perc0gól0gólpassz6,71értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 22.
  2. –2026. 08. 30.
  3. –2026. 09. 05.
  4. –2026. 09. 20.
  5. 6,72026. 10. 23.
  6. 6,82026. 10. 27.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
130 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,69 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. N08.17.–
  2. K08.22.–
  3. K08.30.–
  4. K09.05.–
  5. K09.20.–
  6. N10.10.–
  7. N10.17.–
  8. K10.23.40′
  9. K10.27.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
130perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,71értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
130perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,71értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc130
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,71

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc62/700,00
Gólpassz / 90 perc57/700,00
Átlagértékelés31/706,71

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.