Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Roganović
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Roganović

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc50542,1 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,598 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonMontenegroNemzetek Ligája · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex37,2/10088% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
91,70 %
Nem lépett pályára
4 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
260
Passzpontosság
34,40 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,36
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
9
Labdaszerzés
14
Védőakció / 90
4,10
Megnyert párharc
23
Párharcsiker
65,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
505 perc
Átlagértékelés
6,59
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés72026. 10. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

5 játékos–csapat–szezon
Nemzetek Ligája2026Montenegro · Védő
37,2index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc221 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,64 Passzpontosság33,50 %
88% adatlefedettségStabil forma
Challenger Pro League2026KRC Genk II · Védő
43,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,60 Passzpontosság40 %
82% adatlefedettségStabil forma
Super Liga2026FK Partizan · Védő
40,5index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc90 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,70 Passzpontosság34 %
74% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026FK Partizan · Védő
47,5index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc90 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,90 Passzpontosság39 %
76% adatlefedettségStabil forma
Jupiler Pro League2026Genk · Védő
17,2index / 100
Meccs2 Kezdő1 Perc14 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,30 Passzpontosság13,60 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Idegenbeli1–1
Dender–KRC Genk II

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz48Passzpontosság40 %Párharc / megnyert4 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
KV Mechelen–Genk

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Genk–Standard Liege

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Genk–Kortrijk

Csereként beálltD · 13 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz16Passzpontosság15 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Montenegro–Armenia

KezdőD · 62 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,82Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz34Passzpontosság31 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Latvia–Montenegro

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Armenia–Montenegro

KezdőD · 69 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,16Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz21Passzpontosság17 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Montenegro–Cyprus

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,95Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz45Passzpontosság43 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Club Brugge KV–Genk

KezdőD · 1 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,60Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Genk–Gent

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Anderlecht–Genk

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
FK Partizan–OFK Beograd

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz47Passzpontosság34 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
FK Partizan–Getafe

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz47Passzpontosság39 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Getafe–FK Partizan

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
FK Partizan–Radnicki 1923

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap165 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap505 perc12 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 2,11
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55234000,005,320,003,08
Utolsó 1010505000,005,860,364,10
Utolsó 2012505000,005,860,364,10
Hazai6 meccs
345perc0gól0gólpassz6,87értékelés
Idegenbeli6 meccs
160perc0gól0gólpassz4,59értékelés
Kezdőként11 meccs
492perc0gól0gólpassz5,72értékelés
Csereként1 meccs
13perc–gól0gólpassz7,00értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 20.
  2. 6,92026. 08. 27.
  3. 6,72026. 08. 31.
  4. 5,62026. 09. 20.
  5. 7,02026. 09. 25.
  6. 6,22026. 09. 28.
  7. 0,02026. 10. 02.
  8. 6,82026. 10. 05.
  9. 7,02026. 10. 10.
  10. 6,62026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-01.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 21,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között21,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
103 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. N09.13.–
  2. K09.20.1′
  3. K09.25.90′
  4. K09.28.69′
  5. K10.02.0′
  6. K10.05.62′
  7. C10.10.13′
  8. N10.25.–
  9. N10.31.–
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
234perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,32értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
505perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,86értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc165
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,81

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.