Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Oso
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Oso

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc61861,8 perc/meccs
Gól + gólpassz20,29 / 90 perc
Átlagértékelés6,787 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonStrasbourgLigue 1 · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex49,1/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
2
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,29
Lövés
6
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
324
Passzpontosság
42 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
1,02
Sikeres csel
6
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
8
Védőakció / 90
2,33
Megnyert párharc
30
Párharcsiker
56,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,15

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
618 perc
Átlagértékelés
6,78
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,882026. 11. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen20 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Ligue 12026Strasbourg · Védő
49,1index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc540 Gól0 Gólpassz2 G+GP / 900,33 Értékelés6,83 Passzpontosság43,90 %
94% adatlefedettségStabil forma
La Liga2026Sevilla · Középpályás
24,2index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc78 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés6,50 Passzpontosság8 %
82% adatlefedettségStabil forma
La Liga2025Sevilla · Támadó
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
19% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai5–1
Strasbourg–Auxerre

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz2Értékelés7,88Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz55Passzpontosság47 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Rennes–Strasbourg

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,73Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz53Passzpontosság39 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Nice–Strasbourg

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz52Passzpontosság50 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres3 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Paris FC–Strasbourg

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,68Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz45Passzpontosság40 %Párharc / megnyert12 / 8Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Strasbourg–Monaco

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,76Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 0Passz50Passzpontosság46 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–6
Estac Troyes–Strasbourg

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz2Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz52Passzpontosság41 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Sevilla–Rayo Vallecano

KezdőM · 78 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz17Passzpontosság8 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Celta Vigo–Sevilla

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Sevilla–Real Madrid

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap270 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap618 perc8 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,61
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55360020,506,751,252,00
Utolsó 1010618020,296,781,022,33
Utolsó 2010618020,296,781,022,33
Hazai5 meccs
258perc0gól2gólpassz7,05értékelés
Idegenbeli5 meccs
360perc0gól0gólpassz6,58értékelés
Kezdőként10 meccs
618perc0gól2gólpassz6,78értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 05. 17.
  2. –2026. 05. 23.
  3. 6,52026. 08. 15.
  4. 7,22026. 09. 06.
  5. 6,82026. 09. 12.
  6. 6,72026. 09. 19.
  7. 6,72026. 10. 11.
  8. –2026. 10. 17.
  9. 5,72026. 10. 25.
  10. 7,92026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 2 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
270 perc4 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
309,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,15 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K05.17.–
  2. K05.23.–
  3. K08.15.78′
  4. K09.06.90′
  5. K09.12.90′
  6. K09.19.90′
  7. K10.11.90′
  8. K10.17.–
  9. K10.25.90′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
360perc0gól2gólpassz0,50G+GP / 906,75értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
618perc0gól2gólpassz0,29G+GP / 906,78értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc360
Gól0
Gólpassz2
Átlagértékelés6,75

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc82/1060,00
Gólpassz / 90 perc6/1060,33
Átlagértékelés21/1066,83

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.