Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
D. Bragantini
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

D. Bragantini

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc22231,7 perc/meccs
Gól + gólpassz20,81 / 90 perc
Átlagértékelés6,925 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonMantovaSerie B · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex59,5/10094% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
85,70 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,41
Gólpassz / 90
0,41
Lövés
8
Kaput talál
4
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
12,50 %

Passz és kreativitás

Passz
100
Passzpontosság
22 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
2,03
Sikeres csel
5
Cselezési siker
62,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,81
Megnyert párharc
15
Párharcsiker
51,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
222 perc
Átlagértékelés
6,92
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,192026. 10. 11.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Serie B2026Mantova · Támadó
59,5index / 100
Meccs7 Kezdő6 Perc222 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,81 Értékelés6,92 Passzpontosság22 %
94% adatlefedettségStabil forma
Olasz Kupa2026Mantova · Támadó
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai0–0
Mantova–Hellas Verona

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Modena–Mantova

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–2
Mantova–Cremonese

KezdőM · 71 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,36Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz44Passzpontosság34 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Virtus Entella–Mantova

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–2
Mantova–Palermo

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–3
Catanzaro–Mantova

KezdőF · 66 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,19Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz21Passzpontosság15 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Mantova–Pisa

KezdőF · 35 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz20Passzpontosság15 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Mantova–Sampdoria

KezdőF · 18 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,47Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz10Passzpontosság8 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Cesena–Mantova

Csereként beálltF · 32 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz5Passzpontosság2 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Lazio–Mantova

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap137 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap222 perc7 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó5 értékelt meccs · szórás: 0,66
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55172111,057,152,620,52
Utolsó 107222110,816,922,030,81
Utolsó 207222110,816,922,030,81
Hazai5 meccs
124perc0gól1gólpassz6,58értékelés
Idegenbeli2 meccs
98perc1gól0gólpassz7,45értékelés
Kezdőként6 meccs
190perc1gól1gólpassz6,98értékelés
Csereként1 meccs
32perc–gól0gólpassz6,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 6,72026. 09. 06.
  2. 6,52026. 09. 13.
  3. 6,92026. 09. 20.
  4. 8,22026. 10. 11.
  5. –2026. 10. 17.
  6. 6,42026. 10. 27.
  7. –2026. 11. 07.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-07.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 71 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
71 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
137 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
111,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. N08.16.–
  2. C09.06.32′
  3. K09.13.18′
  4. K09.20.35′
  5. K10.11.66′
  6. K10.17.–
  7. N10.24.–
  8. K10.27.71′
  9. N10.31.–
  10. K11.07.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
172perc1gól1gólpassz1,05G+GP / 907,15értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
222perc1gól1gólpassz0,81G+GP / 906,92értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc71
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,36

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc18/700,60
Gólpassz / 90 perc4/700,60
Átlagértékelés18/707,07

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.