Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
G. Faticanti
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

G. Faticanti

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc10120,2 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,673 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAvellinoSerie B · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex33,8/10090% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
4 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
80 %
Nem lépett pályára
6 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
76
Passzpontosság
44 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,89
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
1,78
Megnyert párharc
3
Párharcsiker
42,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,89

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
101 perc
Átlagértékelés
6,67
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 10. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Serie B2026Avellino · Középpályás
33,8index / 100
Meccs5 Kezdő4 Perc101 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,67 Passzpontosság44 %
90% adatlefedettségStabil forma
Olasz Kupa2026Avellino · Középpályás
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai2–0
Avellino–Pisa

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Virtus Entella–Avellino

KezdőM · 58 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz57Passzpontosság53 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Avellino–Padova

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Cesena–Avellino

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–1
Avellino–Sampdoria

KezdőM · 31 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság18 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Ascoli–Avellino

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Avellino–Palermo

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Modena–Avellino

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Avellino–Vicenza Virtus

Csereként beálltM · 12 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert2 / –Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Avellino–Arezzo

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–0
Monza–Avellino

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap58 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap89 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap101 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó5 értékelt meccs · szórás: 3,28
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55101000,004,000,891,78
Utolsó 105101000,004,000,891,78
Utolsó 205101000,004,000,891,78
Hazai4 meccs
43perc0gól0gólpassz3,20értékelés
Idegenbeli1 meccs
58perc0gól0gólpassz7,20értékelés
Kezdőként4 meccs
89perc0gól0gólpassz3,38értékelés
Csereként1 meccs
12perc–gól0gólpassz6,50értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 08. 29.
  2. 0,02026. 09. 13.
  3. 6,32026. 10. 09.
  4. 7,22026. 10. 27.
  5. 0,02026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 58 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
0 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
58 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
89 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,89 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. N08.22.–
  2. C08.29.12′
  3. N09.06.–
  4. K09.13.0′
  5. N09.19.–
  6. K10.09.31′
  7. N10.18.–
  8. N10.24.–
  9. K10.27.58′
  10. K11.01.0′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
101perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,00értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
101perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,00értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc89
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,50

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc113/1370,00
Gólpassz / 90 perc114/1370,00
Átlagértékelés128/1374,00

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.